Kreatywna stylizacja do pracy

Brak Ci inspiracji na strój codzienny do pracy? Zainspiruj się naszymi stylizacjami i stwórz idealny dla siebie look! Proponujemy zestawienia zarówno dla tych, których obowiązują sztywniejsze zasady dress code’u oraz dla osób, które mają odrobinę więcej fantazji.

kreatywna w pracy 3

Zapewne zastanawiasz się jak się uporać z obowiązującym dress code’m i jednocześnie wyglądać modnie. W większości miejsc pracy preferowane są stonowane kolory, proste fasony oraz subtelna biżuteria.

Jeśli jednak możesz pozwolić sobie na odrobinę fantazji spróbuj zabawić się z wzorami pozostając w bezpiecznej kolorystyce. Prosta szara sukienka wygląda bardzo dobrze z wkomponowanym kwiatowym wzorem, kratką czy ciekawym printem. Do małej czarnej noś dodatki tj. torebkę czy buty, z drobnym detalem w intensywniejszym kolorze.

Panowie, których nie obowiązuje sztywny dress code w pracy, a jednak chcieliby pozostać w eleganckim kimacie, mogą wybrać tweedową marynarkę oraz spodnie w kontrastowym odcieniu. Do tego kolorowa koszula lub klasycznie biała, koniecznie dobrej jakości!

Stylizacja 1

kreatywna w pracy 1
Garnitur – Mosquito, sukienka czarna – Jelonek, sukienka w kratę – Midori, torebka – antbag by ania, buty Caprice

Stylizacja 2

kreatywna w pracy 2
Sukienka szara – White House, sukienka wzory – Jelonek, torba – antbag by ania, buty – Caprice, akcesoria TKMAXX

Stylizacja 3

kreatywna w pracy 3

Spodnie – Bialcon, spódnica – wzory Midori, spódnica czarna – White House, bluzka – Mosquito, torba – Boca, buty – Gianmarko, akcesoria TKMAXX

Stylizacja 4

kreatywna w pracy 4
Sukienka – CristinaEffe, sukienka – Rabarbar, torebka – Boca, buty – Gianmarko, akcesoria TKMAXX

Stylizacja 5

kreatywna w pracy 5

Marynarka, spodnie, koszule, zegarek – Navigare, buty, torba, perfumy – TKMAXX