Kolor i symbolika duetu Bizuu

Najnowsza kolekcja Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak to propozycja na sezon wiosna-lato 2016, która zaprezentowana została podczas jubileuszowego pokazu marki, w październiku zeszłego roku. Projekty, wśród których mocne, zdecydowane fasony przeplatają się z delikatnymi, zwiewnymi propozycjami to esencja kobiecości widzianej oczami Bizuu.

Bizuu campaign 4

Motywem przewodnim kolekcji jest kolor i jego symbolika.  Wśród wielu żywych barw, takich jak zieleń – symbol życia i harmonii, róż przywodzący na myśl kobiecość, subtelność i wdzięk, niebieski – oznaka spokoju i pewności siebie oraz pomarańcz radośnie świadczący o wierze we własne możliwości, króluje biel jako kolor czysty i niewinny.

Wszystkie te barwy składają się na paletę, której symbolika przedstawia obraz kobiety Bizuu. „Ta kolekcja to ukłon w stronę koloru i energii płynącej z soczystych, żywych barw.
Po chwili nostalgii czas na odrodzenie. Kobietę Bizuu postrzegamy w tym sezonie jako silną i świadomą swojego ciała (gorset, długości mini i przezroczystości), ale nadajemy jej także eteryczne oblicze proponując zwiewne i  subtelne fasony.”  Projektantki jak zawsze postawiły na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, używając do ich stworzenia wyjątkowych tkanin pochodzących z Włoch i Francji. Uzupełnieniem całej kolekcji są oryginalne torebki, wśród których można znaleźć zarówno modele wykonane z naturalnej skóry, jak i kopertówki, do których stworzenia użyte zostały materiały występujące w kolekcji.

 

Fotograf: Łukasz Pukowiec
Asystent fotografa: Tomasz Firkowski
Make up: Marta Gąska/ Oriflame Polska
Hair: Łubiński-Kowalski/ Sebastian Professional Polska
Modelki: Klaudyna, Aleksandra/ Gagamodels
Stylizacja: Sonia Włoszyńska/ Bizuu
Scenografia: Witalis
Buty: Kazar
Okulary: Salon optyczny Andy&Mag
Produkcja: Anna Matraszek, Magdalena Ruszkowska/ Bizuu
Retouch: Magdalena Baran Retouch