Kolorowe Happy Socks już w Polsce

kolorowe happy socks

Wszystko zaczęło się pod zachmurzonym niebem kolejnej spóźnionej wiosny w Szwecji 2008 roku. Powstała wizja zakładała przekształcenie codziennego przedmiotu użytkowego w designerski kolorowy gadżet, wzbudzający uśmiech na twarzach jego konsumentów.
Jako standard przyjęto najwyższą jakości, kunszt i kreatywność. Koncepcja doprowadzona do perfekcji przez zespół Happy Socks, została zaczerpnięta z 400-letniej czerwonej chatki, położonej pośród wiśniowych drzew i krzewów jagodowych w parku w centrum Sztokholmu.

Dziś, Happy Socks są sprzedawane w 50 krajach na wszystkich kontynentach.
kolorowe happy socks2

KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2013
Marka Happy Socks swoim oryginalnym stylem i charakterem zaskakuje kolekcją na wiosnę-lato 2013, w której króluje kolor. Linia przepełniona jest bogatą paletą żywych barw, rozciągających się od ciepłych pasteli aż do wyrazistych neonów i odzwierciedla najnowsze światowe trendy.

Kolekcja CHAPTER # FIVE na sezon wiosenno-letni 2013 oferuje znakomity wybór produktów dla jak największego komfortu stóp. Pozwól im doświadczyć kolorów, ciekawych wzorów oraz doskonałej jakości tkanin.
Radosny koncept, oferowany przez markę Happy Socks swoim klientom, szerzy radość i optymizm. Dołącz do grona naszych fanów!