Przyroda, woda, cottage core – naturalne stylizacje od Olsen

Marka Olsen na nadchodzące lato przygotowała trzy nowe linie, z których każda zainspirowana jest innym, wakacyjnym konceptem. Która z nich pasuje do ciebie?

naturalne stylizacje
Przyroda, woda, cottage core – naturalne stylizacje od Olsen.

Wypad na wieś, ciepłe tropiki, a może urlop nad morzem? Wakacje dostarczają nam szerokiego wachlarza możliwości. W oczekiwaniu na wymarzony odpoczynek w letni nastrój wprowadzić mogą naturalne stylizacje marki Olsen.

naturalne stylizacje
Przyroda, woda, cottage core – naturalne stylizacje od Olsen.

Naturalne stylizacje Eco Lodge

Inspirowane przyrodą kolory, w których przeważają neutralne odcienie, w tym modne khaki, słonecznikowy żółty i lekkie beże. Do tego roślinne i zwierzęce motywy, prosto z dżungli czy z sawanny – czego można chcieć więcej? Oczywiście naturalnych materiałów! Hitem lata będzie len. Jest on nie tylko przewiewny, ale ma także właściwości antyalergiczne. Dlatego jest to idealna tkanina na wakacje.

stylizacje cottage core
Przyroda, woda, cottage core – naturalne stylizacje od Olsen.

Cottage core

W młodopolskim stylu wracamy do zainteresowania wsią. Cottage core, czyli estetyka polegająca na idealizacji życia poza miastem, polega właśnie na nostalgicznym pragnieniu wrócenia do „prostszego” egzystowania bliżej natury. Dla wielu osób nurt ten kojarzy się bardzo romantycznie. Nic dziwnego więc, że właśnie taka jest kobieca i delikatna linia Cottage Core. Znajdziemy w niej pastelowe róże i przygaszony Pacific Blue, idealnie wpisujące się w kolorystyczne trendy tego roku. Kolekcję urozmaicają kwiatowe printy i elementy batiku, czyli specjalnej techniki malarskiej, polegającej na użyciu wosku. Subtelności i folklorystycznego zabarwienia dodają koronki i falbany.

shades of water
Przyroda, woda, cottage core – naturalne stylizacje od Olsen.

Shades of Water

W linii Shades of Water znajdziemy wszystkie kolory wody, które mogliśmy sobie wymarzyć. Błękit, akwamaryn i turkus przeniosą nas na rajskie plaże z krystalicznie czystymi morskimi wodami, odciągając od zaduchu miast i piętrzącej się pracy czy obowiązków. Ci, którzy wolą poszaleć z interesującymi wzorami, również i w tej propozycji znajdą coś dla siebie. Oczywiście nie mogło zabraknąć klasycznych marynarskich pasków czy równie wakacyjnych hawajskich kwiatów. Stylizacje nadadzą się zarówno na co dzień, jak i do zabrania ze sobą w walizce na daleki wypad.