Lato w odcieniach beżu

Beż pasuje do niemalże wszystkiego i jest kolorem, który trudno zestawić nieodpowiednio. Ubrania w tym odcieniu są fenomenalną alternatywą dla kobiet, które nie przepadają za wyrazistymi kolorami, wolą stonowane odcienie ubrań.

Lato w odcieniach beżu

W stylizacjach codziennych będzie nas zachwycał swoim minimalizmem, natomiast w kreacjach wieczorowych zapewni nam szykowność i elegancję.  Warto zainwestować w kilka podstawowych ubrań w tej palecie barw – pozwoli nam to na szybkie stworzenie stylizacji.

Lato w odcieniach beżu

Przykładem może być beżowy t-shirt na ramiączkach, który zestawiony z dżinsami oraz klasycznym obuwiem na pewno będzie wyglądał modnie, przy czym również będziemy czuć się komfortowo. Przy kreacji wieczorowej dobrym rozwiązaniem jest beżowy kombinezon. Pamiętaj jednak, aby był on odpowiednio dobrany do sylwetki, tak aby podkreślał atuty figury, a nie na odwrót.

Lato w odcieniach beżu

Warto również zainwestować w klasyczny beżowy trencz, który z pewnością przyda się na niejedno wyjście – zawsze dobrze leży i pasuje do wielu ubrań.

Lato w odcieniach beżu

Jeżeli jednak należysz do tych osób, które nie czują się dobrze w ubraniach takiego koloru, możesz postawić na modne dodatki! Beżowa torebka czy buty nadadzą się do wielu stylizacji i na pewno będą służyć Ci latami.