Limitowana kolekcja świąteczna Sylwii Majdan

Streetowa kolekcja świąteczno-karnawałowa od Sylwii Majdan emanuje kobiecością i bogactwem barw. To propozycja skierowana przede wszystkim do pięknych i odważnych kobiet, które cenią swoją wartość! Twarzą kolekcji została Paula Jagodzińska, założycielka bloga Beauty.Fashion.Shopping., a sesja zdjęciowa zrealizowana została w Berlinie.

Sylwia Majdan w świątecznej kolekcji
Sylwia Majdan w świątecznej kolekcji

W kolekcji świątecznej Sylwii Majdan znaleźć można zarówno delikatne dziewczęce sukienki koktajlowe, jak i pełne zmysłowego seksapilu długie suknie. Projektantka proponuje również gustowne kobiece garnitury w kolorze szafiru, wykonane z aksamitu oraz podkreślające figurę eleganckie czarne kombinezony.

W kolekcji nie zabrakło także odważnych karnawałowych kreacji – eleganckich spodni w kolorze błyszczącego złota czy wzorzystych koszul i oversize’owych bluzek. Kolekcję uzupełniają płaszcze oraz wełniane kapelusze w stylu boho. Całość utrzymana jest w odcieniach soczystej czerwieni, głębokiego granatu i czerni oraz mieniącego się złota, a także muśniętej srebrem bieli.
„Kolekcja jest niezwykle kobieca – idealna dla pewnych siebie, odważnych i znających swoją wartość kobiet. Uwielbiam w niej to, że jest prosta i klasyczna, ale zarazem efektowna” – powiedziała Paula Jagodzińska, blogerka Beauty.Fashion.Shopping.


Realizacja sesji:
fotograf: Adam Fedorowicz
modelka: Paula Jagodzinska/ Beauty.Fashion.Shopping
stylistka: Patrycja Pankiewicz
make-up i włosy: Agnieszka Ogrodniczak