„Luz. I tak nie będę idealna”, czyli książka Tatiany Mindewicz-Puacz

Luz. I tak nie będę idealna, czyli książka Tatiany Mindewicz-Puacz

Tak dużo robię, a wciąż czuję, że nie jestem wystarczająco mądra, dobra, piękna. Nie mam siły, a jednak coś w środku mówi mi, że powinnam, że muszę dawać z siebie więcej.

Brzmi frustrująco i… znajomo? Jeśli chcesz wreszcie poczuć ulgę, wyzwolić się od wewnętrznej presji, poznać sposoby na osiągnięcie zadowolenia z siebie, a także uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.
To książka o tym, jak (Z)BUDOWAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, BĘDĄC DOROSŁĄ KOBIETĄ. O tym, jak przejść ze strefy frustracji („muszę”, „powinnam”) do strefy mocy („chcę”, „wybieram”), czyli jak odpuścić to, na co nie mamy wpływu, i zająć się tym, co możemy zmienić, o tym, jak samej sobie ofiarować to, czego potrzebujemy, jak przejąć odpowiedzialność za własne wybory. To wreszcie książka o tym, jak się rozstać ze strategiami małej dziewczynki skutecznymi w dzieciństwie, mającymi na celu zdobycie uwagi, akceptacji i pochwały, a komplikującymi życie dorosłej kobiety, i jak wypracować nowe, adekwatne do tu i teraz.

Luz. I tak nie będę idealna, czyli książka Tatiany Mindewicz-Puacz
Luz. I tak nie będę idealna, czyli książka Tatiany Mindewicz-Puacz

Książka Tatiany to nie tylko książka dobrego psychoterapeuty, ale przede wszystkim kobiety, która rozumie, czym jest kryzys, która sama ustawia sobie priorytety i odrzuca niszczący perfekcjonizm. Mówi kobietom „wrzućcie na luz” bo dzięki temu, że sama to zrobiła, osiągnęła sukces. Sukces rozumiany jako fajne życie!
Małgorzata Ohme

Warto pracować nad swoim rozwojem. I dzielne kobiety to robią. Często jednak podejmując
trud samodoskonalenia zapominają o afirmacji siebie i efektów swoich starań. I tak, mimo
wielkiego wysiłku, nie uzyskują spokoju, pogody ducha i szczęścia. Książka Tatiany
Mindewicz-Puacz może być pomocna, nie tylko dla kobiet, do zmiany tego, co muszę w to co mogę i czego chcę.
Edward Orpik

Tatiana Mindewicz-Puacz

Ekspertka od komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistka ds. kampanii społecznych, mówczyni motywacyjna, trenerka, coach i psychoterapeutka. Mentorka w programie „Projekt Lady” w stacji TVN.