Marieta Żukowska premierowo w autorskiej kolekcji biżuterii – Sei Felice Bambina

To wielomiesięczny efekt współpracy aktorki i ikony stylu z doświadczonym zespołem projektantów i jubilerów.

To był uroczy wieczór. W przepięknej przestrzeni butikowej Europejski Boutiques oraz HE Concept Store odbyła się premiera autorskiej kolekcji biżuterii Mariety Żukowskiej o nazwie SEI FELICE BAMBINA zaprojektowanej specjalnie dla MOKOBELLE.  To wielomiesięczny efekt współpracy aktorki i ikony stylu z doświadczonym zespołem projektantów i jubilerów. Marieta od zawsze marzyła o stworzeniu własnej biżuterii, w której niezwykła moc talizmanów spotyka się z piękną, niebanalną formą. Miłość do biżuterii odziedziczyła po ojcu, wizjonerze,  który nosił się z stworzeniem biżuterii. Nie udało się to mu.

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla MOKOBELLE x Marieta ŻUKOWSKA

Inspiracją do powstania tej kolekcji były zaczerpnięte z chińskiego horoskopu magiczne symbole zwierząt, ezoteryczna siła kamieni szlachetnych oraz wyrafinowana włoska elegancja.

Marieta Żukowska. Materiały prasowe

Kolekcja podzielona jest na trzy linie – pierwsza oparta została na 12 monetach z wizerunkami zwierząt – opiekunów duchowych. Druga, to prosta w formie, designerska biżuteria ze szlachetnymi kamieniami mocy – szafirami i rubinami. Trzecią linię tworzą naszyjniki z wybranymi przez Marietę, klasycznymi wzorami zawieszek MOKOBELLE.

Znanych gości witały założycielki marki MOKOBELLE – Marta Skłodowska oraz Magdalena Augustyniak. Na wydarzeniu pojawili się redaktorzy mody, styliści oraz gwiazdy.

Marieta Żukowska. Materiały prasowe

„Od wielu lat myślałam o stworzeniu własnej kolekcji biżuterii – takiej, która jest nie tylko ozdobą, ale również dzięki magicznej mocy symboli i kamieni skrywa w sobie dodatkową tajemnicę. Cieszę się, że wspólnie z MOKOBELLE udało mi się to marzenie zrealizować” –
mówi Marieta Żukowska

Marieta Żukowska. Materiały prasowe

„Jesteśmy bardzo dumne z efektów naszej współpracy z Marietą Żukowską i cieszymy się, że premiera tej kolekcji miała miejsce w HE Concept Store – niezwykłej, magicznej przestrzeni, która prezentuje polski design na najwyższym światowym poziomie” – podsumowują założycielki marki MOKOBELLE, Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak.