Moda na różowe szaleństwo

moda na rozowe szalenstwo2
Róź, purpura, kolor fuksji – najmodniejsze odcienie sezonu. Proponują go w swoich kolekcjach Celine czy Bottega Veneta. W tym trendzie utrzymana jest także najnowsza kolekcja biżuterii diva – Fuschia chess.
Jednak styliści i projektanci z największych domów mody poddali się urokowi różu i polecają go na ten sezon w wersji total look.

Jednak nie każda kobieta zdecyduje się na tak odważny krok. Dobrym rozwiązaniem jest użycie dodatku w takim kolorze, np. jako kontrastu do czarnego stroju. Różowa opaska, bransoleta, torebka czy rajstopy to idealny wybór dla modnej kobiety, która niekoniecznie chce założyć na siebie róż od stóp się do głów.

moda na rozowe szalenstwo

moda na rozowe szalenstwo3„W nowej kolekcji divy Fuschia chess można zagrać stylem i kolorami. My stawiamy na modny odcień fuksji. Różowe kolczyki, bransoletki czy ozdoby do włosów to modny akcent, który doda fantazji zimowym stylizacjom. Ale nowa kolekcja to nie tylko róż. Warto więc zobaczyć, czym nasi projektanci zaskoczyli tym razem” – zachęca Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.
Fuschia chess to zabawa różem, bielą i czernią w różnych ustawieniach i konfiguracjach. W kolekcji znalazła się biżuteria z bardzo modnym motywem wąsów oraz kolczyki i ozdoby do włosów z tweedową kratką. W sklepach diva można więc wyszukać wyjątkowe dodatki i zabawić się w modową grę w szachy!