Moda przez duże „M” z MOSQUITO!

Zobacz jakie propozycje przygotowała dla nas znana marka odzieżowa Mosquito. Na co jej projektanci postawili w sezonie wiosna-lato 2015?

Kolekcja wiosna-lato Mosquito
Kolekcja Mosquito wiosna-lato

Marka MOSQUITO powstała w wyniku połączenia miłości do kobiecego piękna i sztuki projektowania. Wszystkie jej kolekcje scalają ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami, co sprawia, że grono ich wielbicielek rośnie nieprzerwanie.
Marka, choć trzyma rękę na szybko bijącym pulsie mody, nie boi się od czasu do czasu dorzucić od siebie szczyptę niekonwencjonalnych rozwiązań. MOSQUITO to coś więcej niż nowoczesność i bycie na czasie – to również ciągłe odwoływanie się do gromadzonego na przestrzeni lat doświadczenia. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie marki, dzięki zdobytej wiedzy, w procesie tworzenia kreacji stara się ona być nie tylko w zgodzie z tym, co modne, ale także przykłada dużą wagę do jakości. W ten sposób każde pojedyncze ubranie jest jak małe, perfekcyjnie wykończone dzieło sztuki.

Kolekcja wiosna-lato 2015 jest idealnym przykładem pasji, z jaką projektantka marki, Alicja Komar, podchodzi do mody. Znajdziemy w niej zarówno kwieciste różnobarwne tkaniny, dżunglowe desenie, rajskie ptaki, jak i stonowane pastelowe róże i szarości. Jeżeli chodzi o kroje, nie zabrakło kombinezonów, piankowych sukienek z szytymi na bazie koła spódnicami, zwiewnych tiuli czy bluz i koszulek z zabawnymi hasłami. Wybór jest duży, a projekty kuszą swoją soczystością i niepowtarzalnością.

Zajrzyjcie do naszej galerii, porównajcie ceny i wybierzcie coś dla siebie!