Modnie i wygodnie – stylizacje na siłownię

Na siłowni nie trzeba dobrze wyglądać. Dla tych, którzy jednak chcieliby modnie prezentować się nawet podczas ćwiczeń, mamy garść inspiracji na najlepsze sportowe outfity.

stylizacje na siłownię
Modnie i wygodnie – stylizacje na siłownię. The Cool Hour/Pinterest

Butelka wody, proteinowy batonik, buty… i oczywiście idealny sportowy strój. Oto najmodniejsze stylizacje na siłownię, w których zadasz szyku na bieżni i podczas podnoszenia ciężarów.

Idealny komplet

Dopasowane legginsy i top – czy może być lepiej? Może! Wystarczy zdecydować się na ten komplet w jednolitym kolorze. Prostota takiego rozwiązania przyciągnie uwagę do twojej figury, która zostanie podkreślona w najkorzystniejszy sposób przez ten legendarny sportowy outfit.

Stylizacje na siłownię z dwoma warstwami

Wysiłek kojarzy się z uczuciem gorąca. Czasem jednak nawet najciężej trenujący sportowcy czują chłód. Szczególnie, jeśli na siłowni jest rozkręcona klimatyzacja albo właściciele zdecydują się oszczędzać na ogrzewaniu. Trudna sytuacja energetyczna to najlepszy moment, aby przetestować strój z dwiema warstwami. Wystarczą nam do tego dwie bluzki – jedna obcisła, na przykład wycięty top, a druga luźna. Takie zestawienie jest nie tylko stylowe, ale także wygodne.

Postaw na długi rękaw

Coraz popularniejsze na siłowniach stają się bluzki z długim rękawem, a nawet swetry i bluzy. Chociaż nie polecamy wełnianego kożucha, z którego nigdy już nie wypralibyśmy zapachu potu, to zakryte ramiona potrafią być bardzo sexy. Porzuć T-shirt z czasów szkolnego wf-u i daj im szansę.

Zobacz także: Golf na każdy dzień tygodnia – 7 modnych stylizacji z jego udziałem

Geometryczne stylizacje na siłownię

Geometryczne kształty i proste linie nie bez przyczyny są popularne wśród designerów samochodów. Przywodzą one na myśl szybkość i elegancję. Również wkomponowane w strój do ćwiczeń, te elementy nadadzą nam szyku i gracji.