Najmodniejsze kolory jesieni – 4 stylizacje

Co nosić tej jesieni, aby nie było nudno? Jeżeli przytłacza Cię wszechobecna szarość oraz czerń postaw na żywsze, a zarazem najmodniejsze kolory tej jesieni… czyli które?

Stylizacja 1

sweter-Cotton Club, płaszcz-Dziekański, bluzka-Fablu, buty-Menbur, torebka-Boca

Nie od dziś wiadomo, że w jesiennych kolekcjach zawsze króluje ciemna kolorystyka, jednak w tym sezonie można się miło zaskoczyć, ponieważ w sklepach można znaleźć ubrania w radośniejszych barwach, które dodatkowo są supermodne!
Pierwszym kolorem jest zieleń i nie tylko w odcieniu butelkowym, ale również morskim, szlachetnie szmaragdowym albo oliwkowym oraz w jaśniejszych tonach pistacjowego, lub mięty. Wszystkie te barwy możesz mieszać ze sobą, tworząc total look w jednym kolorze, ale w wielu różnych jego odcieniach, co da bardzo ciekawy efekt końcowy.
Dwa kolejne kolory są bardziej intensywne. Ognista czerwień, która jest bardzo kobieca i pełna gracji będzie świetnie wyglądała pod postacią małej czerwonej, ale również stylowego dresu lub luźnej eleganckiej koszuli. Musztardowy żółty doskonale sprawdzi się w formie wełnianego, dwurzędowego płaszcza lub dziewczęcej, zwiewnej sukienki, która dodatkowo
może być w kwiecisty wzór.

Stylizacja 2

płaszcz- Dziekański, bluzka- Cotton Club,sukienka-Midori Feminine Fashion, buty, torebka- Menbur

Ostatnim kolorem jest pudrowy róż. To bardzo delikatna i romantyczna barwa, dzięki której możesz uzyskać lekki efekt niewinności. Tak jak w przypadku zieleni mieszaj śmiało barwy, ton pudrowy idealnie uzupełnia się z łososiowym i pastelowym odcieniem różu.

Stylizacja 3

płaszcz na guziki- Cotton Club, sukienka- Midori Feminine Fashion, płaszcz na zatrzaski- Dziekański, torebka-Menbur

Stylizacja 4

sportowa tunika- Bastet, bluzka- Fablu, sukienka-Trynite, buty- Caprice, torebka- Boca