Kiedy odszedłeś. Jojo Moyes

Lekka ale i wyjątkowo szczera opowieść o utracie bliskiej osoby. Kontynuacja książki "Zanim się pojawiłeś"!

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
„Kiedy odszedłeś” powstało na prośbę czytelniczek. W czasie pisania scenariusza do filmu na podstawie „Zanim się pojawiłeś” Moyes otrzymywała maile od czytelników z prośbą o napisanie kontynuacji tej historii i zdradzenie dalszych losów Lou – bohaterki uwielbianej przez miliony czytelniczek. W ten sposób powstała powieść Kiedy odszedłeś, którą przyjęły entuzjastycznie nie tylko czytelniczki, ale też krytyka i prasa w USA oraz Wielkiej Brytanii.

„Kiedy odszedłeś” to nie tylko historia o podnoszeniu się po utraconej miłości, lecz także inspirująca opowieść o nowych początkach. Pamiętając o obietnicy złożonej ukochanemu, Lou stara się znajdować nowe powody, dla których warto czekać na każdy kolejny dzień.

Miłośnicy pisarstwa Jojo Moyes odnajdą w tej książce to, co najbardziej cenią w jej twórczości: ujmujący humor, autentyzm i zapadających w serce bohaterów. A ci, którzy jeszcze nie znają tej autorki, mogą być pewni, że po lekturze Kiedy odszedłeś popędzą do
księgarń, by jak najszybciej nadrobić zaległości. Jojo Moyes to ulubiona autorka milionów czytelników, a jej pisarstwo jest światowym fenomenem wydawniczym.
Udało jej się wyrównać rekord należący do Harlana Cobena i Stephena Kinga – trzy jej książki znalazły się równocześnie na listach bestsellerów „New York Timesa”. Na listach najlepiej sprzedających się tytułów wyprzedza Marie Kondo, Paulę Hawkins czy George’a R.R. Martina.
Poprzednia książka o perypetiach Lou Clark sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy (w Niemczech utrzymywała się na pierwszym miejscu list bestsellerów przez rekordowe 46 tygodni). Film na jej podstawie trafia właśnie na ekrany kin.