Pończochy – seksowny element na każdą okazję…

Seksowne, praktyczne i w zasadzie na każdą okazję. Pończochy, bo o nich mowa, są bardzo ważnym elementem damskiej garderoby od około stu lat. Najpierw pończochy robiono z bawełny i jedwabiu.

ponczochy seksowy elementW pierwszej połowie dwudziestego wieku wynaleziono tzw. nylon, z którego produkowano pończochy. Myśl rewolucyjna spowodowała, że cienkie pończochy stały się bardzo ważnym bodźcem erotycznym zarówno dla Panów jak i Pań. Dzisiejszy rynek przesycony jest najróżniejszymi pończochami, jednak nadal obowiązuje podstawowy podział na te, które trzymają się na silikonowym pasku czyli po prostu „samonośki” oraz te nadające się do podtrzymania specjalnym pasem do pończoch. Ze względów praktycznych pragniemy zaprezentować te samonośne (które do pasa także się nadają), ponieważ szeroki wybór na rynku tego rodzaju pończoch pozwala na trafienie w gusta absolutnie każdej pani.

ponczochy seksowy element2Klasyczne, czarne

Ahh, który Pan ich nie lubi? Seksowne, wysmuklające i pobudzające wyobraźnię. Eleganckie do pracy, zmysłowe na wieczór. W klasycznych czarnych pończochach każda Pani czuje się seksownie i komfortowo niezależnie od sytuacji, bo… która z nas nie chciałaby uniknąć dyskomfortu rozbierania rajstop w intymnej sytuacji. Te na zdjęciu, marki Preda, idealnie nadają się na każdą sytuację

Kabaretki

Mają długą estradową historię. Kojarzą się z burleską i klimatem lat dwudziestych. Przeznaczone dla Pań odważnie biorących sprawy w swoje ręce. W odpowiednim stroju i kabaretkach możecie wyglądać niesamowicie i to owe pończochy będą hitem stroju. Podstawa: nie przesadzić. Wymyślna kreacja plus wymyśle pończochy – to nie jest dobre połączenie. Pończochy z nutką szaleństwa muszą iść w parze z dyskretnym i stonowanym strojem. Kabaretki są niezwykle pociągające dla Panów. Im większe oczko w kabaretce tym wyższa temperatura pomiędzy kochankami. Pończochy Alcove zadowolą każdą z Pań, która na kabaretki ma ochotę i… odwagę.

Zdobione – na specjalne okazje

I te – zdobione, wzorzyste, bardziej odpowiednie do sypialni niż na co dzień (choć kto wie, być może w odpowiednim zestawieniu, wyglądałyby ciekawie i stylowo). Czarne pończochy z wzorem w przedniej części, ozdobione tasiemką przeznaczone są na wyjątkowe okazje. Panie, które lubią czuć się jak gwiazdy estrady już na pierwszy rzut oka wiedzą, że to model stworzony specjalnie dla nich.

Oprócz wyżej wymienionych, na rynku jest całe mnóstwo pończoch z pięknym wzorami i w nasyconych kolorach. Pończochy mają tą przewagę nad rajstopami, że zapewniają kobiecie komfort ubranej, jak i rozebranej. Przy odrobinie fantazji można stworzyć z nimi niesamowitą kreację na dzień, a przede wszystkim na wieczory we dwoje.