Power look, czyli ekspresja i indywidualizm

We wrześniu, wypoczęci po wakacjach, rozpoczynamy pracę ze zdwojoną siłą. Nowej energii i zapałowi w odnoszeniu sukcesów powinien towarzyszyć odpowiedni, silny wizerunek.

power look główne

Power look to specjalność marki MARLU – kobieta w ich ubraniach jest pewna siebie i świadoma swoich nieograniczonych możliwości zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.
Klasyczne, proste, geometryczne kroje, wyraziste cięcia i idealnie dopasowane do sylwetki garnitury, sukienki i płaszcze to znak rozpoznawczy talentu Dyrektor Kreatywnej marki Agaty Uli Rzepniewskiej. Wizerunek, który tworzy MARLU jest dosłownie i w przenośni „szyty na miarę” – projektantka dopasowuje kreacje zarówno do sylwetki jak i osobowości. Zależy jej, aby wewnętrzna ekspresja klientki oraz jej indywidualizm były komunikowane również wyglądem.


MARLU wykorzystuje klasyczne stonowane kolory takie jak szarości, biele, czernie, beże lub pudrowy róż, które idealnie sprawdzają się w bardziej formalnych okazjach, ale również mocne, intensywne kolory wyrażające indywidualizm np. fuksja, złoto kobalt, butelkowa zieleń. Wśród wykorzystanych w kolekcjach materiałów znajdziemy tkany jedwab, kaszmir, wełnę i wysokiej jakości dzianiny.