Powrót kultowego programu „Must Be the Music” Rusza casting internetowy!

Po latach oczekiwania "Must Be the Music" wraca na antenę Polsatu, by ponownie odkrywać i promować największe muzyczne talenty w kraju.

Powrót kultowego programu „Must Be the Music” Rusza casting internetowy!

Program „Must Be the Music” na stałe wpisał się w historię polskiej telewizji. To właśnie w nim narodziły się kariery takich zespołów jak LemON i Enej, które podbiły serca milionów fanów, a zwycięstwo w programie dało im możliwość występowania na największych scenach muzycznych. W „Must Be the Music” debiutowało mnóstwo popularnych dziś artystów. Wśród nich: Dawid Kwiatkowski, Kortez, zespół Red Lips  czy Kaśka Sochacka.

Program „Must Be the Music” daje szansę spełnić marzenia i zmienić życie. Nasze spełniły się w 1000%, bo mija 13 lat od wygrania przez nas pierwszej edycji programu, a my ciągle koncertujemy i często wracamy pamięcią do tego słynnego „bicia serca” w oczekiwaniu na „tak ” lub „nie”. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i bardzo się cieszę, że „Must Be the Music” wraca! – mówi Piotr „Lolek” Sołoducha, lider i współzałożyciel zespołu Enej.
Dziś rozpoczyna się casting internetowy do nowej edycji „Must Be the Music”! Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o muzycznej karierze, do wzięcia w nim udziału – wokalistów, instrumentalistów, zespoły, a nawet całe orkiestry! Możesz wykonać własne utwory albo zaprezentować swoje wykonanie już znanych przebojów – to Twoja szansa na pokazanie talentu szerokiej publiczności.
Jak zgłosić się do programu? To proste. Wystarczy wejść na stronę mbtm.polsat.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać swoje nagranie audio-video.
Szukamy najlepszych z najlepszych. Może to właśnie Ty zachwycisz jurorów swoim talentem i zdobędziesz ich serca. Weź udział w internetowym castingu i pokaż, co potrafisz!