Kasia Struss w filmowej kampanii Simple CP na jesień/zimę 2017!

Marka Simple współtworzy styl swoich czasów. Umiejętnie dawkuje klasyczną elegancję najwyższej próby w połączeniu z nonszalanckimi, kobiecymi krojami. Kolekcja na jesień/zimę 2018 nawiązuje nie tylko do powrotu do korzeni marki, ale również do odniesień rodem z kina noir.

Kasia Struss w filmowej kampanii Simple CP na jesień/zimę 2017!

Polska topmodelka, która ma na swoim koncie współpracę z takimi domami mody jak Miu Miu, Stella McCartney, Jil Sander czy Chloé, w kampanii marki Simple CP zachwyca dojrzałością i naturalnością. W tym sezonie Kasia Struss przyciąga uwagę bardziej zdecydowanym, mocnym wizerunkiem, ale też melancholijną, nastrojową odsłoną.

Kasia Struss w filmowej kampanii Simple CP na jesień/zimę 2017!

Zbliżający się sezon jesień/zima 2017-18 przynosi nowe spojrzenie na damską modę i mocne odwołanie do nazwy marki, która zakłada oszczędność formy i szlachetny minimalizm. Tworząc najnowszą kolekcję, zespół projektancki postawił na prostotę i wyrafinowanie, i tym samym wrócił do najlepszych kolekcji w historii marki. Mimo, że propozycje na zimę nie będą rewolucyjne, będzie dało się zauważyć innowacje w nastroju projektów, stylistyce, krojach oraz kompozycjach kolorystycznych. Oprócz typowych dla marki modeli, w kolekcji będzie również widoczna inspiracja filmem noir i ikonami kina XX wieku.

Kasia Struss w filmowej kampanii Simple CP na jesień/zimę 2017!

W tym sezonie odnajdziemy spokojniejszą, minimalistyczną kolorystkę, urozmaiconą o mocniejsze akcenty oraz abstrakcyjne, wielobarwne nadruki. Kolekcję,utrzymaną w jasnych, neutralnych odcieniach, ożywiają modele w intensywnych kolorach: militarne zielenie, głębokie błękity i czerwienie lakowe. Klasyczne beże, szarości i granaty przeniesione zostały na nowe, lżejsze jakości wiskozowe. Na początku sezonu jesień/zima w kolorystyce będzie królować mocne khaki oraz karminowa czerwień rozświetlona akcentami złota oraz strukturą lateksu. W kolejnych odsłonach będzie można znaleźć nowe odcienie błękitów, stonowanych róży i koloru arbuza. Nowością jest denimowy wzór przeniesiony na wełniane tkaniny. Kolory ziemi mieszają się z mocnymi odcieniami, tworząc wyrafinowaną mozaikę barwną, a szlachetne bordo znalazło się w towarzystwie energetycznego cytrusa.

Kasia Struss w filmowej kampanii Simple CP na jesień/zimę 2017!

Melancholia, dramaturgia, refleksyjność i tajemniczość to najlepsze definicje najnowszej kampanii. Powstałe zdjęcia są ukłonem w stronę ikon klasyki światowego kina i fotografii Petera Lindbergha. Oprócz sesji wizerunkowej marka przygotowała również krótki, przejmujący film modowy z udziałem Kasi Struss, który stanowi integralną część kampanii.