Prezent dla babci i dziadka – akcesoria od by ilo

Wielkimi krokami zbliża się święto babci i dziadka. Tego dnia podaruj im prezent od serca – wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny. Wiemy, że to nie łatwa sparawa, dlatego marka by ilo przygotowała ofertę biżuterii - dla babci oraz muszek – dla dziadka z ręcznym grawerem, aby prezent wyrażał i odzwierciedlał uczucia.

Babcia – zawsze pomoże, wysłucha, doradzi, przytuli. W dniu jej święta, powiedz jak bardzo kochasz i dziękuj za jej ogromną miłość. Idealnym prezentem będzie bransoletka z kolekcji Royal wykonana z kamieni naturalnych w połączeniu z zawieszką by ilo – w wersji srebrnej oraz pozłacanej, z ręcznym grawerem.

Kolejną propozycja są bransoletki z najnowszej kolekcji Cosmopolis. Wykonane zostały ze skóry naturalnej, dostępne są w ponad jedenastu odcieniach z dowolną zawieszką by ilo w wersji srebrnej oraz pozłacanej.

Dla dziadka idealnym prezentem będzie ręcznie wykonana muszka z grawerowanym zapięciem. W ofercie dostępne są muszki drewniane wykonane z jasnego i ciemnego dębu oraz jatobe’u, a także w wersji tradycyjnej, materiałowej.