Prezent na walentynki. Poznaj nasze propozycje dla niej i dla niego

Istnieje sentencja, która mówi, że jest się sumą 5 osób, z którymi spotykasz się najczęściej. Która z nich jest Ci szczególnie bliska?

Prezent na walentynki. Poznaj nasze propozycje dla niej i dla niego

Jeśli bez zastanowienia wskazujesz na swoją drugą połowę, z pewnością doświadczasz pięknego uczucia. Dzień Zakochanych tuż-tuż! Czy w Twojej głowie pojawił się już pomysł na walentynkowy prezent? Jeśli nie, poniżej znajdziesz garść inspiracji.

Zaskocz go nieobalanym podarunkiem

Trafiony prezent na walentynki to nie lada wyzwanie. Każdy mężczyzna jest inny, ale jeśli dobrze znasz drugą połowę, idealny pomysł na upominek nie powinien Ci sprawiać problemu. Mimo wszystko często wręczając prezent, masz wrażenie, że nie do końca spełni oczekiwania drugiej strony.

Jak z tego wybrnąć? Przygotuj personalizowany prezent na walentynki, który zachwyci Twojego mężczyznę na wielu płaszczyznach. Fotoksiążka Colorland idealnie sprawdzi się jako czuły prezent dla wrażliwego osobnika, który ceni wspólne chwile i dobre wspomnienia. Dlaczego akurat prezent ze zdjęciem jest trafnym wyborem? Bo jak żaden inny potrafi zagrać na strunach serca, także tych najtwardszych. Jeśli więc miłość Twojego życia to zapalony fan siłowni, który nie wyobraża sobie kolacji bez odpowiedniej ilości protein, fotoksiążka z Waszymi zdjęciami będzie dla niego sporym zaskoczeniem. A już na pewno sposobem na udany walentynkowy wieczór.

Co kupić chłopakowi na walentynki?

Twoja relacja dopiero nabiera rumieńców? W tle majaczy już Święto Zakochanych – czy masz sposób na to, by trafić ukochanego strzałą amora? Początki znajomości są fascynujące. Odkrywanie siebie i poznawanie zachowań oraz zwyczajów może być zwiastunem głębokiej więzi. Musisz jedynie podążać właściwymi ścieżkami, a także odważnie wytyczać własne szlaki.

Już na wstępie partnerskiej przygody zdobądź się na miły walentynkowy gest. Sprezentuj chłopakowi jakiś drobiazg – personalizowany brelok, szklankę z grawerem lub książkę z osobistą dedykacją. Taki pomysł to ciekawy prezent na walentynki dla niego, który pomoże Ci zdobyć serce partnera. Miłosne przekupstwo to wręcz tradycja, która w Dniu Zakochanych nie zważa na staż związku.

Co podarować dziewczynie na walentynki?

Płeć piękna zwykle traktowana jest przez mężczyzn z dużą dozą uprzejmości. Przepuszczanie w drzwiach, wręczanie kwiatów, a nawet ustępowanie miejsca na parkingu to nie tylko elementy świadczące o wysokiej kulturze, ale i mile łechcące kobiece ego.

Chcesz się zdobyć na czuły gest, ale nie wiesz, jaki prezent na walentynki dla niej kupić? Mężczyźni cenią użyteczność i jeśli zaliczasz się do tego grona, podaruj ukochanej kubek ze zdjęciem. To praktyczny upominek – przedmiot codziennego użytku, idealny dla miłośniczki porannej kawy i wieczornych sesji relaksu przy odprężającej herbacie.

Prezent ze zdjęcia na walentynki

Dzień Zakochanych głęboko zakorzenił się w polskiej tradycji. Tego dnia trudno o wolny stolik w romantycznej restauracji, a sale kinowe wypełnione są po brzegi miłośnikami romantycznych komedii. Ta magiczna data w kalendarzu to również dzień wymiany upominków.

Wiele z nich to prezenty o powtarzalnej formie. Pluszowy miś, perfumy, czekoladki czy biżuteria to najpopularniejsze z nich. Czy jest tu miejsce na oryginalne prezenty od serca? Pokaż, że stać Cię na więcej i przygotuj unikalny prezent na walentynki dla niego lub dla niej. Postaw na upominek ze zdjęciem, który rozczuli i przywoła piękne wspomnienia. W ostatnim czasie zdobywają dużą popularność – fotokubek czy personalizowany album ze zdjęciami trafnie odzwierciedlą uczucie, którym darzysz bliską Ci osobę.

Upominki idealne na Dzień św. Walentego

Dzień Zakochanych ma dla wielu symboliczny wymiar. Dotyczy to głównie osób, które każdego dnia pielęgnują swoje uczucia, nie zwracając szczególnej uwagi na datę w kalendarzu. W takich okolicznościach wystarczy drobiazg, będący wyrazem gorącej miłości.

Ciekawą propozycją w formie walentynkowego upominku będą na przykład bokserki ze śmiesznym nadrukiem, satynowy szlafrok, komplet fotomagnesów lub podstawek pod napoje. Miłość wyraża się w drobnych gestach – a te właśnie są najcenniejsze.

Artykuł partnera