Trend Alarm – Neon

Niektórzy go kochają, inni nienawidzą, ale jedno jest pewne – w tym sezonie neon w wielkim stylu wraca do świata mody.

Trend Alarm – Neon

Intensywne barwy zostały po raz kolejny docenione przez największe domy mody. Inspiracji możemy doszukiwać się w pewnym stopniu, zauważając ukłon w stronę szalonych lat 80, w których pojęcie „klasycznej palety barw” mogło być rozumiane na wiele sposobów. Mocne barwy nadadzą nowej odsłony każdej stylizacji – zarówno casualowemu połączeniu spodni typu rurki z basicowym T-shirtem, jak i sukience z lampasem z lekko sportową nutą.

Trend Alarm – Neon

Formalny look urozmaicimy za pomocą marynarki w odcieniu intensywnej fuksji lub sukienki w kolorze Princess Blue – energicznej niebieskości, którą szczególnie upodobały sobie ikony mody. Nie omieszkamy także łączyć tego ekscentrycznego trendu z printami, soczyście czerwona sukienka wypełniona kwiatami wygląda fantastycznie – świeżo i bardzo dziewczęco!

Trend Alarm – Neon

Uwielbiamy neon jako total look, ale na co dzień wplatamy go w postaci jednego lub dwóch elementów, które stworzą z naszej garderoby uzupełniającego naszą garderobę. Wiosenno-letni sezon zdecydowanie zdominowały soczyste odcienie popularnych wcześniej barw takich jak czerwień, kobalt, turkus, żółty czy pomarańczowy.

Trend Alarm – Neon