Prezent ślubny inny niż wszystkie? Tymi pomysłami na pewno zaskoczysz Młodych!

Ślub i wesele to piękne wydarzenia, z którymi… wiąże się całe mnóstwo kłopotów – a znalezienie naprawdę dobrego pomysłu na prezenty na ślub niejednemu gościowi spędza sen z powiek. Na szczęście to tylko drobne utrudnienia, z którymi można sobie łatwo i szybko poradzić!

Prezent ślubny inny niż wszystkie? Tymi pomysłami na pewno zaskoczysz Młodych!

Kwiaty to z pewnością miły gest, jednak coraz więcej pobierających się par prosi wyraźnie, by jednak z kwiatów zrezygnować – zastąpić je czymś bardziej trwałym. I rzeczywiście, pojedynczy bukiet od czasu do czasu ożywi mieszkanie, natomiast kilkadziesiąt czy nawet kilkaset bukietów jednocześnie staje się problematyczne. Dlatego jedni sugerują w zaproszeniach, by zamiast kwiatów przynieść np. butelkę wina, która – inaczej niż bukiet – nie zwiędnie po kilku dniach. Inni wskazują różne upominki, a niektórzy proszą, aby zamiast kupować drobiazgi na ich ślub wesprzeć np. lokalne schronisko dla zwierząt.
Każde z tych rozwiązań jest dobre. Na pewno jednak warto podarować nowożeńcom coś miłego – choćby w ramach niespodzianki (która notabene wcale nie musi zostać wręczona w dniu ślubu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przekazać ją przy następnym spotkaniu).

Sympatyczna niespodzianka na ślub? Prezent personalizowany!

Na jaki prezent na ślub postawić? Co sprawdzi się najlepiej – jednocześnie nie rujnując budżetu? Możliwości jest naprawdę dużo, zawsze jednak warto postawić na prezent personalizowany. Dzięki samodzielnie dobranym napisom lub zdjęciom, jakie zostaną umieszczone na produkcie, nawet drobiazg zyska osobisty charakter. Dzięki temu stanie się fantastyczną pamiątką, przypominając obdarowanym o wielkim wydarzeniu, jakie miało miejsce w ich życiu.
Personalizować można najróżniejsze podarunki – nie tylko zresztą kubki czy koszulki, z którymi personalizacja najczęściej się kojarzy. Jest wiele innych pomysłów i każdemu z nich warto dać szansę!

Jaki prezent ślubny? Pomysły

Prezent ślubny inny niż wszystkie? Tymi pomysłami na pewno zaskoczysz Młodych!

Jedną z takich propozycji są szklanki do gorącej czekolady SŁODKA MIŁOŚĆ. To zdecydowanie romantyczny, ale też praktyczny prezent, który przyda się w każdej kuchni. Termiczne szklanki z podwójnymi ściankami są specjalnie zdobione – przygotowanymi na indywidualne zamówienie napisami – dzięki czemu znakomicie sprawdzą się w roli okolicznościowego upominku.
Podarunek praktyczny i humorystyczny jednocześnie? Jeśli o to chodzi, fartuchy personalizowane RAZEM WYMIATAMY to doskonała propozycja, a zarazem bardzo pomysłowy prezent dla każdej pary. Można wykorzystać go jako zabawny upominek w dniu ślubu, ale też wręczyć go przy innych okazjach – i w każdej sytuacji sprawdzi się równie dobrze!

Prezent personalizowany na ślub
Prezent ślubny inny niż wszystkie? Tymi pomysłami na pewno zaskoczysz Młodych!

A gdyby tak… klasycznie i minimalistycznie w jednym? Oto emaliowane kubki DLA PARY MŁODEJ, które wyglądają naprawdę pięknie, nawiązując jednocześnie do naczyń sprzed lat. To ostatni krzyk mody oraz, rzecz jasna, doskonały sposób na miłą niespodziankę dla Państwa Młodych!

Jak pokazują powyższe przykłady, prezenty na ślub wcale nie muszą być duże, aby były udane. A jeśli szukasz jeszcze innych propozycji, oto i one.

10 najlepszych pomysłów na oryginalny prezent ślubny

1. Personalizowana skarbonka ze zdjęciem w tle
2. Fotoobraz na płótnie z własnego zdjęcia
3. Kosz piknikowy z pełnym wyposażeniem
4. Podwójna, grawerowana skrzynka na wino
5. Drewniane, personalizowane pudełko wspomnień
6. Stolik śniadaniowy z napisem
7. Naturalna świeca zapachowa w szkle
8. Kryształowa karafka do whisky
9. Bambusowa półka na wannę
10. Zestaw leżaków z personalizowanymi oparciami

Jeśli wolisz postawić na coś jeszcze innego, możesz śmiało zrezygnować z materialnych podarunków – w roli prezentu ślubnego wcale nie gorzej sprawdzi się też zachęta do wspólnego spędzenia czasu, np. zachęta w postaci biletów na wybrane wydarzenie. Najważniejsza jest kreatywność – a wszystko po to, by upewnić się, że ślub będzie naprawdę wyjątkowy, pod każdym względem. W czasach, kiedy niemal wszystko powstaje masowo, to naprawdę ważne!
Dlatego już teraz zajrzyj na https://www.crazyshop.pl/prezenty-na-slub,1523 i sprawdź najlepsze pomysły na prezenty na ślub – inne niż wszystkie, a do tego personalizowane, czyli dosłownie jedyne w swoim rodzaju!

Artykuł partnera