Propozycje stylizacji na świąteczne wyjścia

Świąteczne imprezy w pracy imprezy czy spotkania rodzinne to okazje, by czuć się i wyglądać wyjątkowo. Przedstawiamy eleganckie stroje na świąteczne wyjścia.

Propozycje stylizacji na świąteczne wyjścia
Zimowa kolekcja Philo doskonale wpisuje się w nurt mody uniwersalnej, spełniającej wymagania współczesnych aktywnych kobiet. Bez względu na szerokość geograficzną: Warszawa, Paryż czy Nowy Jork – klarowna linia, podkreślona dopracowanym detalem – jest tym, czego szukają.  To moda niewystudiowana, dająca kobietom możliwość wyboru, szybkiej zmiany stylizacji, błyskawicznego dostosowania stroju do zmieniającego się tempa dnia. Wybór asortymentu jest szeroki: od ubrań codziennych, poprzez rzeczy bardziej formalne, pasujące na spotkanie biznesowe, a nawet firmową imprezę czy wieczorne wyjście. Wśród projektów znajdziemy zarówno proste golfy czy kamizele, jak i kurtki z eko-futra oraz płaszcze, o spodniach, bluzkach i spódnicach nie wspominając. Stylizacje praktycznie tworzą się same…
Propozycje stylizacji na świąteczne wyjścia
Czystość form poszczególnych ubrań podkreślają gładkie tkaniny. Uwagę zwraca, składająca się z wysmakowanych barw, gama kolorystyczna kolekcji: przełamane biele, kość słoniowa, róż, beże, piękne świetliste ugry oraz brązy, a nawet chłodne czyste błękity i odcienie zielonkawo-niebieskie. Nie zabrakło też ponadczasowej czerni. Ukłon w stronę gorących trendów stanowi panterka. Zwierzęcy print podbił energetyczny look asymetrycznej koktajlowej sukienki.
Propozycje stylizacji na świąteczne wyjścia
Propozycje stylizacji na świąteczne wyjścia
Wszystkie cechy dobrego designu znajdziemy w podkreślających figurę sukienkach typu tuba. Prosty fason podkręcony żywym wyrazistym kolorem, z dodatkowym smaczkiem, jakim jest kontrastowy pasek biegnący wzdłuż rękawa. Najwyższe wymagania spełniają też użyte w kolekcji tkaniny. Są to wysokiej jakości bawełny i wełny, aksamit oraz sztruks.