Geneza grzechu wg Artura Żmijewskiego


geneza grzech5

Pycha, chciwość, zazdrość, żądza zemsty… Kto z nas nie ma na sumieniu tych grzechów? Błądzić jest domeną ludzką, ale kim trzeba być, żeby dopuścić się zbrodni? Jaka siła kieruje człowiekiem, kiedy pierwotne instynkty biorą górę nad logicznym rozumowaniem i etyką?

W poniedziałek, 15 czerwca, w telewizji ID premiera nowej serii programu „Geneza grzechu” z aktorem – Arturem Żmijewskim w roli prowadzącego. Przekonajcie się gdzie leży granica człowieczeństwa i jaka jest geneza grzechów głównych, które doprowadzają, z pozoru, zwykłych ludzi do tak tragicznych w skutkach wydarzeń.
Nie ma ludzi doskonałych, każdy dopuszcza się grzechu. Problem zaczyna się wtedy, kiedy wykraczają one poza granice społecznej akceptacji i przyzwolenia. Nowa seria programu „Geneza grzechu” ukazuje przypadki głośnych morderstw napędzanych żądzą zemsty, zawiścią, pożądaniem lub innym grzechem głównym. Historie opowiedziane przez Artura Żmijewskiego to mrożące krew w żyłach, prawdziwe spojrzenie na zbrodnie. Aktor mówi w programie, że gdyby był księdzem to wiązałaby go tajemnica spowiedzi. Tym razem to jednak nie jest serialowa fikcja, bo każda z tych historii wydarzyła się naprawdę. Prowadzący poddaje je fachowej analizie i poznaje motywy, jakimi kierowali się ludzie, którzy dopuścili się zbrodni.

Cykl programu „Geneza grzechu” otwiera historia Josha Powella, na pozór kochającego męża i ojca dwóch synów, który w rzeczywistości skrywa mroczne tajemnice. W obliczu perspektywy utraty rodziny, mężczyzna podejmuje decyzję, że wszystkich zabije… Widzowie poznają także historię młodej kobiety, uparcie poszukującej miłości, która wiąże się z człowiekiem, traktującym ją wyłącznie, jak seksualną zabawkę. Finał tego związku, okaże się tak samo tragiczny, jak i nieprzewidywalny…

Program „Geneza grzechu” liczy 10 odcinków. W każdym z nich widzowie poznają dwie autentyczne historie. Prowadzący jest narratorem, który przybliża widzów do wyjaśnienia genez kolejnych grzechów. To on opowiada historię, a opisywane wydarzenia pojawiają się w formie fabularyzowanych wspomnień bohaterów.

Zobacz prawdziwe zło i ludzi, którzy za nim stoją, wykraczając poza granice prawa. Nowa seria programu „Geneza grzechu” już od poniedziałku, 15 czerwca, o godzinie 21.00 w telewizji ID.

 

W razie pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.

GENEZA GRZECHU WEDŁUG ARTURA ŻMIJEWSKIEGO
(ang. Deadly sins 3 )

Premiera: w poniedziałek, 15 czerwca, o godz. 21.00 w telewizji ID