Profesjonalne i samodzielne tworzenie loków. Perfekcyjnie i szybko

Automatyczna lokówka Philips ProCare tworzy naturalnie wyglądające loki i symetryczne fryzury. Dzięki profesjonalnemu silnikowi bezszczotkowemu oraz podgrzewanemu, tytanowemu wałkowi ceramicznemu włosy są automatycznie nawijane, nagrzewane i podkręcane tak, aby uzyskać idealne loki za każdym razem.

Anna Dereszowska. Profesjonalne i samodzielne tworzenie loków. Perfekcyjnie i szybko

Jesteś posiadaczką prostych włosów, a uwielbiasz loki? Pewnie uważasz, że profesjonalne efekty możesz uzyskać tylko w salonie fryzjerskim? Od teraz o piękne i naturalnie wyglądające loki możesz zadbać samodzielnie dzięki nowej lokówce automatycznej Philips ProCare HPS940.

Automatyczna lokówka Philips HPS940 nawija włosy na rozgrzany wałek i za każdym razem tworzy doskonałe loki. Tytanowo-ceramiczna powłoka wałka doskonale przewodzi ciepło, a dzięki niezwykle gładkiej powierzchni wałek łatwo przesuwa się po włosach, szybko je podkręca i nadaje im piękny blask. Aby Twoje loki wyglądały naturalnie, zastosowano trwały, profesjonalny silnik bezszczotkowy, który umożliwia skręcanie włosów w różnych kierunkach. Lokówka pozwala idealnie równo podkręcić loki w prawą i w lewą stroną, aby uzyskać w pełni symetryczną stylizację. Można również użyć funkcji automatycznego kręcenia, aby połączyć oba kierunki i uzyskać naturalny wygląd. Dodatkowo po trzy ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 s) umożliwiają uzyskanie dowolnego typu loków – zarówno mocno, jak i luźno skręconych. Wybierz temperaturę dostosowaną do swojego typu włosów i zastosuj odpowiednie ustawienie czasu, aby uzyskać loki jakich oczekujesz. Jeśli Twoją zmorą od zawsze było układanie loków z tyłu głowy, automatyczna lokówka Philips ProCare pozytywnie Cię zaskoczy! Dzięki ergonomicznej i czułej konstrukcji tworzenie i układanie loków, nawet tych z tyłu głowy, jest naprawdę proste.

Nie musisz też obawiać się o przegrzanie włosów, o które podczas stylizacji zadba wyjątkowa komora z izolacją ciepła. W przeciwieństwie do tradycyjnych lokówek automatyczna lokówka Philips ProCare przed przypadkowym oparzeniem chroni również Twoje dłonie! Co więcej, specjalna konstrukcja urządzenia uniemożliwia przypadkowe wplątanie się pasma, stylizacja jest więc całkowicie bezpieczna i przyjazna dla włosów.

Lokówka Philips ProCare to urządzenie na miarę salonów fryzjerskich, które zapewni Ci komfort użytkowania. Grzałka o wysokiej mocy zapewnia krótki czas nagrzewania i urządzenie jest gotowe do pracy w 30 sekund. Z kolei przewód o długości 2 m ułatwia używanie automatycznej lokówki w dowolnym miejscu oraz zapewnia swobodę podczas układania wymarzonej fryzury.

Anna Dereszowska