Program Przemian – skuteczne odchudzanie zupami z Moniką Honory

Czy można schudnąć zdrowo, bezpiecznie, bez efektu jo-jo? Bez uczucia głodu, liczenia kalorii, katorżniczych ćwiczeń? Tak - rozwiązaniem jest Program Przemian Moniki Honory, w którym chudnie się jedząc smaczne, różnorodne zupy.

foto instagram.com/niezla_zupa

Monika Honory jest ekspertem ds. holistycznego i zdrowego odchudzania. Jak sama o sobie mówi – jest kobietą z otyłą przeszłością. Przez lata walczyła z nadprogramowymi kilogramami stosując różne diety, głodówki i wyczerpujące ćwiczenia. Ich rezultaty były jednak chwilowe, a waga powracała z nawiązką.

Po kolejnej, bezskutecznej diecie postanowiła zamienić frustrację na działanie. Przeanalizowała przyczyny swoich niepowodzeń, wyciągnęła wnioski i postanowiła odchudzać się na własnych zasadach. Tak powstał Program Przemian – program pozytywnych zmian w różnych aspektach życia człowieka, którego skutkiem ubocznym jest trwały spadek wagi.

Królową żywienia w Programie Przemian jest… zupa. Jest potrawą lekkostrawną, w której dostarczać możemy organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w łatwo przyswajalnej formie. Do tego jest stosunkowo tania, prosta w przygotowaniu, przechowywaniu i zabieraniu na wynos. Program Przemian nie narzuca gotowych
jadłospisów. Tworzy się je samemu z proponowanych przez Monikę zup śniadaniowych, obiadowych i kolacyjnych, dopasowanych do metabolizmu organizmu o danej porze dnia. Do wyboru mamy szeroki wachlarz smaków, aromatów i produktów, także tych zakazanych w dietach odchudzających, takich jak np. makaron, żeberka, boczek, masło, czy śmietana.

Program Przemian – skuteczne odchudzanie zupami z Moniką Honory

Umiejętnie przygotowane i stosowane zupy pomagają w utracie kilogramów. Jednak, Program Przemian skonstruowany jest tak, że nie je się wyłącznie zup do końca życia, by utrzymać wagę. Oprócz nowej kultury żywieniowej, stopniowo wprowadzane są w nim pozytywne nawyki, zarówno w sferze fizycznej, psychicznej, jak i duchowej. Wszystko to sprawia, że Program Przemian nie jest dietą, a stylem życia opartym na trosce o siebie – dla siebie i dla innych.

Monika Honory stosując go schudła 40 kilogramów i od lat utrzymuje ten rezultat. Jej misją jest inspirowanie, motywowanie i wspieranie osób z nadwagą i otyłych w walce o zdrowie i prawidłową wagę. Z jej rad skorzystały już tysiące osób, z których wiele osiągnęło spektakularne wyniki.

Ważnym elementem Programu Przemian jest wsparcie merytoryczne i psychiczne. Monika opracowała szereg narzędzi, które w tym pomagają. Są to:

  • strona www.monikahonory.pl
  • Fan Page na Facebooku: Monika Honory – Program Przemian,
  • Powiązana z Fan Page’em grupa zamknięta na Facebooku: Zupomania® – Monika
    Honory odchudza,
  • Publikacje,
  • Akcesoria,
  • Warsztaty stacjonarne w Polsce i zagranicą,
  • Konsultacje osobiste i telefoniczne,
  • Webinary.
Program Przemian – skuteczne odchudzanie zupami z Moniką Honory

Najnowszą książką Autorki jest „Skuteczne odchudzanie zupami z Moniką Honory”. Książka zawiera informacje na temat Programu Przemian oraz 60 przepisów na smaczne i zdrowe zupy pomagające w utracie kilogramów, a także 7 przepisów dodatkowych. Zupy w książce podzielone są na zupy lekkie, sycące oraz te, które jemy „od czasu, do czasu”, a także na śniadaniowe, obiadowe, kolacyjne. Publikacja zawiera szereg porad oraz smacznych trików. Dołączone są do niej są karty zakupowe – na każdej znajduje się nazwa jednej zupy z książki wraz z wykazem składników potrzebnych do jej ugotowania. Książka ta jest skarbnicą wiedzy dla osób, które chcą z Programem Przemian zmienić swoje życie na lepsze. Dostępna jest na stronie: www.monikahonory.pl/shop.