Regulamin konkursu: Nie lubisz marnować wakacji i stać przy garach?

konkurs pamapol grafika

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się w dn. 14 lipca 2016 i będzie trwał do godz. 12.00 21 lipca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 lipca 2016r o godz. 14.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze najciekawszą odpowiedź.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie, zobowiązana jest do podania danych kontaktowych drogą mailową na adres: konkurs@obcasy.pl w terminie 7 dni od daty otrzymania informacji o wygraniu konkursu.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

11. Nagrodą w konkursie są 2 zestawy produktów marki Spichlerz Rusiecki, w skład których wchodzą: pasztet pieczony z kurczakiem, kiełbasa lekko czosnkowa, udziec z indyka, mięsiwo w sosie własnym, smalec.

12. Nagrodę otrzyma dwóch uczestników konkursu (po jednym zestawie dla każdego zwycięzcy).

13. Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem konkursowym wstawić zdjęcie pasztetowej przekąski, której przygotowanie zajęło nie więcej niż 15 min.

14. W konkursie wezmą udział tylko odpowiedzi zamieszczone pod postem konkursowym w serwisie www.obcasy.pl. Odpowiedzi udzielone pod postem na fanpage’u Obcasy.pl w serwisie Facebook nie będą brane pod uwagę.

 

Do wygrania!

Dwa zestawy przepysznych produktów marki Spichlerz Rusiecki!

W skład zestawów wchodzą: pasztet pieczony z kurczakiem, kiełbasa lekko czosnkowa, udziec z indyka, mięsiwo w sosie własnym oraz wyborny smalec.

Aby wygrać należy:

  • W komentarzu pod tym postem wstawić zdjęcie pasztetowej przekąski, którą przygotowałyście na: domówkę, obiad rodzinny, koktajl z przyjaciółkami, grill lub jakąkolwiek inną imprezę. Warunek jest jeden! Zakąska musi wyglądać bardzo apetycznie, a przyrządzenie jej nie zajęło Wam dłużej niż 15 minut! 😉

Spośród nadesłanych zdjęć, jury redakcyjne wybierze 2 najciekawsze i nagrodzi zestawami produktów marki Spichlerz Rusiecki.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 14.07.2016 i kończymy 21.07.2016r. o godz. 12.00.
Wyniki ogłosimy 21 lipca o godzinie 14.00.