Parfois Jesień/Zima 15/16

W sezonie jesienno-zimowym 15/16, marka Parfois postawiła na kampanię, która ujawnia bardziej intymne oblicze marki. Korzystając z Teatru Bolhão jako tła, firma zaprosiła francuską aktorkę Norah Lehembre do Porto do odegrania pierwszoplanowej roli w "pierwszym akcie" sezonu FW15/16.

parfonis jesien zima2

Piękna, seksowna, tajemnicza, autentyczna, a przede wszystkim zakochana w teatrze, Paryżanka  przenosi nas do świata ekstazy, jakiej doświadcza przed wyjściem na scenę, a to wszystko widziane przez pryzmat obiektywu włoskiego fotografa Ilaria Orsini.

Począwszy od linii Belong Here, marka buduje kampanię opartą na świecie show biznesu, uczuciach związanych ze sceną, światłami reflektorów i kulisami tego środowiska. Przekazuje nam różne nastroje aktorki, która próbuje znaleźć swoje miejsce: czy to na scenie czy wśród publiczności. Spacerując po korytarzach teatru, Norah Lehembre jest uosobieniem ducha Parfois, jest kobietą prawdziwą, która w zależności od nastroju, przybiera różne role, podąża za trendami mody, ale nie tracąc charakteru i osobistego stylu. Historia kończy się w momencie, gdy Norah decyduje się zaryzykować i zająć swoje miejsce na scenie.

parfonis jesien zimaMarka chce w ten sposób pokazać wszechstronność produktów, obecnych w swojej kolekcji, przeznaczonych dla kobiety nieustraszonej, która nie boi się podejmować ryzyka; ​​w jednej chwili jest w cieniu, nie wyróżnia się, prezentując komfortowy i klasyczny look, a innym razem stoi w świetle jupiterów, ukazując bardziej wyrafinowane oblicze.

Propozycje Parfois na nowy sezon to 6 trendów w środowisku, które jest zarazem teatralne i minimalistyczne. Linie New Romantic, Retro Future, Playful Minimalism, Female Warriors, Oriental Express oraz Shades of Black mają dwie kontrastujące strony: pierwsza jest idealna na co dzień i kojarzy się z wygodą oraz relaksem; druga jest idealna na wieczór, wyrafinowana, elegancka, innowacyjna, z bogatym wykończeniem.

parfonis jesien zima3

Kontrasty odnajdziemy w całej jesiennej kolekcji. Cisza w garderobie oraz tło hałasów z foyer to dopiero początek…

Niech zacznie się pokaz!