Relacje z pokazu La Mania


relacje z pokazu la mania1

La Mania i Cisowianka Perlage to marki których poszukują ludzie ceniący dobrą jakość, ale także elegancję i wyjątkowość. Taki właśnie był wczorajszy pokaz La Manii, który odbył się w niezwykłych wnętrzach warszawskiego Ufficio Primo. Tytuł najnowszej kolekcji wiosna-lato 2013 to „Kobieta Feniks”.

Wśród gości wieczoru znaleźli się m.in. Małgorzata Socha, Ola Kwaśniewska, Katarzyna Niezgoda, Edyta Herbuś, Hanna Lis, Kinga Rusin, Natalia Lesz, Kaja Śródka, Paulina Sykut, Maciej Zień, Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, Monika Olejnik, Teresa i Weronika Rosati oraz Jan Kulczyk.

relacje z pokazu la mania

 

„Ta kolekcja jest poświęcona kobiecie, która jest niczym odradzająca się siła i energia” – powiedziała Joanna Przetakiewicz, właścicielka marki La Mania. To bardzo spójna kolekcja wyróżniająca się żywymi, letnimi kolorami, a także symbolem skrzydeł, które są obecne wszędzie – także na biżuterii, na toczkach, pióropuszach czy na haftach.

relacje z pokazu la mania3

Mimo jesiennej aury pokaz emanował atmosferą lata. Skojarzenia z piękną pogodą, plażą i słońcem podkreślały przeciwsłoneczne okulary modelek i deszcz złotych motyli.

relacje z pokazu la mania5
Oczarowana kolekcją Małgorzata Socha wyjaśniała z jakiego powodu La Mania to mania każdej kobiety – „Charakterystyczne ponadczasowe i kobiece kroje, doskonałej jakości tkaniny są tym na co stawia marka. I właśnie dlatego doceniają ją praktyczne Polki”. Jednak nie tylko one będą miały okazję cieszyć się pięknymi kreacjami La Manii.

relacje z pokazu la mani4

Goście wieczoru usłyszeli o niewątpliwym sukcesie marki jakim jest jej obecność na rynkach mody europejskiej m.in. w londyńskim Harrodsie i mediolańskim Exelsiorze.