Kolekcja jesień zima 2021/22 poznańskiej marki

Polska marka z Poznania wyróżnia się jakością i estetyką. Właśnie zaprezentowała kolekcję jesień zima 2021/22. Co znajduje się w ofercie?

kolekcja jesień zima
Jesień zima 2021/22

Kolekcja jesień zima 2021/22 poznańskiej marki Angell oferuje nam pełną gamą ultrakobiecych swetrów, sukienek, spódnic i koszul. Ta niewielka firma stawia przede wszystkim na jakość, starannie wyselekcjonowane materiały i ponadczasowe kroje.

Kolekcja jesień zima 2021/22

Wśród jesiennych projektów znajdziemy ubrania wykonane z wiskozy, a także cupro, który w dotyku i właściwościach przypomina jedwab oraz jest funkcjonalny jak bawełna. Produkty wyróżniają się autorskimi printami. Mocną stroną kolekcji są mięsiste, przytulne i obszerne swetry będące idealnym uzupełnieniem kobiecych sukienek boho o różnych długościach. Nowością w ofercie marki są jeansy w kroju mom, które wyglądają świetnie w zestawie z golfami oraz koszulami i prostymi t-shirtami.

kolekcja jesień zima
Jesień zima 2021/22

Zaletą ubrań z kolekcji jest niewątpliwie ich uniwersalność. Są świetnym wyborem zarówno do pracy, jak i na towarzyskie spotkanie czy wieczorne wyjście.

kolekcja jesień zima
Jesień zima 2021/22
Jesień zima 2021/22