Rilke – jesienne nowości!

Nowości Rilke to ponadsezonowe modele, który nigdy nie wyjdą z mody. We wrześniu w nowej odsłonie wracają romantyczne koronki, zmysłowe przezroczystości i oryginalne rozwiązania wykończeń bielizny. Tej jesieni nosimy Rilke!

rilke-jesien-jpg2
Rilke – jesienne nowości!

Wśród ostatnich propozycji Rilke pojawiają się przede wszystkim subtelne pastele, w lekkiej, ale i wyjątkowo zmysłowej odsłonie. Charakteru dodają im liczne wycięcia kusząco odsłaniające ciało.

Proste modele urozmaicają ciekawe rozwiązania: krzyżujące się ramiączka, oryginalne wykończenia, przeplatane paseczki. Są też nowe rodzaje koronek – zarówno w romantyczne kwiaty, jak i nowoczesne, bardziej geometryczne wzory. Nie mogło zabraknąć czerni, zestawionej z bardzo eleganckimi złotymi wykończeniami.

Obok klasycznych kompletów i kilku modeli body, wśród nowości znalazły się też halki oraz krótka, wykończona koronką koszulka. A to dopiero początek jesiennych nowości!
Rilke to jedna z pierwszych marek autorskiej bielizny w Polsce. Od 2011 roku co sezon pokazuje nowe modele, niejednokrotnie wyprzedzając przy tym trendy. Bielizna w całości produkowana jest w pracowni w Bydgoszczy, gdzie dopracowywany jest każdy jej detal.


Lookbook:
Zdjęcia – Maria Eriksson
Modelka – Angelika B. / D’Vision
Makijaż i fryzura – Iza Kućmierowska
Sesja wizerunkowa:
Zdjęcia – Maria Eriksson
Modelka – Natalia Ch. / Rebel Models
Makijaż i fryzura – Iza Kućmierowska
Stylizacja – Daria Biedrzycka
www.rilkephilosophy.com