Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne!

Okulary są stosunkowo niedużym dodatkiem, jednak mimo niewielkich rozmiarów mogą stać się idealnym dopełnieniem lub nawet podstawą modnej stylizacji.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne!

Kolekcja okularów Swarovski na sezon wiosna/lato 2020 ma inspirować kobiety do spojrzenia na świat w zupełnie inny sposób.

– W drodze do biura, podczas relaksu na tropikalnej plaży i na pulsujących upałem ulicach miasta okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne są niezawodnym dodatkiem, który w mgnieniu oka dodaje stylizacji elegancji. Stanowią niezbędny element garderoby, który nie tylko odświeża stylizację, ale także pozwala ujrzeć świat z nowej perspektywy, sprawiając, że nabiera on życia, kolorów i blasku – mówi dyrektor kreatywna w firmie Swarovski, Nathalie Colin.

Kolekcja obejmuje szeroki wybór nowych modeli, charakteryzujących się blaskiem, typowym dla produktów marki. Odwołuje się do ponadczasowych form, z połyskującymi detalami, które odwzorowują największe trendy modowe. Opalizujące kolory dodają zastrzyku energii do sezonowej palety barw i tworzą efektowny kontrast z czernią – od lat uwielbianą przez miłośniczki mody – a także z innymi stonowanymi odcieniami. Detale z kryształów Swarovskiego, zdobiące każdy model, dodają elegancji i nadają okularom nowego wymiaru.

Tęcza w zasięgu ręki

Opalizujące detale, wykonane z kryształów, zainspirowane są białym światłem rozszczepionym przez kryształ. Zdobią one minimalistyczną metalową oprawkę, wzbogacając letnie stylizacje o zastrzyk radosnych kolorów.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne. Model: SK0280

Kontrast tęczowo-monochromatyczny

Te modne okulary o owalnym kształcie stworzone są z myślą o osobach preferujących subtelniejsze akcenty kolorystyczne. Ich oprawki wyróżniają się finezyjnymi zdobieniami z tęczowych kryształów.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne. Model: SK0281

Kocie oczy w nowej odsłonie

W tym sezonie Swarovski przedstawia nową interpretację swojego najpopularniejszego modelu okularów przeciwsłonecznych Diva. Niezmiennie modny i bardzo kobiecy fason kocich oczu pojawia się w innej odsłonie. Design oparty jest na kontrastowym zestawieniu metalowej oprawki, zauszników i ciemnoszarych szkieł ze złotymi detalami i zdobieniami z kryształów.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne. Model: SK0282

Oprawki z perłami

Ten model w romantycznym stylu, inspirowany naturą, uatrakcyjni codzienne stylizacje. Eleganckie detale z pereł i przepięknych kryształów w różnych szlifach i kolorach zdobią zauszniki, przywodząc na myśl bukiety kwiatów.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne. Model: SK0277

Minimalistyczny styl z lśniącymi akcentami

Ten elegancki model jest wprost stworzony dla kobiet emanujących pewnością siebie. Modny podwójny mostek świetnie pasuje do minimalistycznego stylu oraz znajdujących się przy zawiasach akcentów z kryształów w kształcie łzy.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne. Model: SK0286

Model inspirowany niebem

Te efektowne okrągłe oprawki powstały pod wpływem inspiracji magią nocnego nieba. Są idealnym połączeniem lśniących metalicznych odcieni z różnorodnymi kryształami, umieszczonymi wokół szkieł.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne. Model: SK0289

Kosmiczna inspiracja

Ten model również zainspirowany został nocnym niebem. Okazałe kwadratowe oprawki zapewniają optymalną ochronę przed słońcem i pasują do wielu różnych stylizacji, a kryształowe detale dodają szykownego akcentu i blasku, charakterystycznego dla marki Swarovski.

Spójrz na świat z innej perspektywy i wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne. Model: SK0291