Sabina Jakubowicz w Cannes na premierze „Monster”

Sabina Jakubowicz to modelka polskiego pochodzenia i influencerka z ponad 214 tysiącami obserwujących na Instagramie. W tym roku mogliśmy podziwiać jej kreacje na Fashion Weeku w Paryżu, gdzie brała udział w pokazach między innymi MIU MIU, Diora, Off-White, Givenchy, Alexandra McQueena, Chanel czy Giambattista Valli. Dała się poznać jako fanka odważnych kreacji, modowego szaleństwa i największych światowych marek.

Sabina Jakubowicz w Cannes na premierze "Monster"
Sabina Jakubowicz w Cannes na premierze „Monster”

Prywatnie, Sabina Jakubowicz jest absolwentką ekonomii, a na stałe mieszka w Londynie, czego jednak trudno się domyślić śledząc jej social media, bo ciągle podróżuje! Karierę w modelingu zaczęła w wieku 20 lat i od razu pokochała modę. Zdobiła okładki największych modowych magazynów, w tym Vouge, a jej oryginalna uroda zapewniła jej dużą popularność w branży.

Sabina Jakubowicz w Cannes

Ostatnio pojawiła się na premierze filmu „Monster” na festiwalu filmowym w Cannes. Nie da się ukryć, że skradła uwagę fotoreporterów w oryginalnej sukni, która podkreśliła jej sylwetkę. Na czerwonym dywanie podkreśliła długie nogi, smukłą talię i postawiła na efektowny tren.
Sabina Jakubowicz w Cannes na premierze "Monster"

Polska modelka do odważnej, kobaltowej kreacji projektu Dawida Wolińskiego dobrała diamentową biżuterię Boucheron i uzupełniające stylizację szpilki od Saint Laurent.

,,Sabina kocha motory, prędkość a sukienka na czerwony dywan miała być jak ślad po ściągaczu którym jeździ. Wspomnienie prędkości… Smuga światła, „royalsowy” kobalt. Kobiecy dół i nowa forma dekoltu, ale jednocześnie odniesienie do klasyki nadaje „redkarpetowy tacz”

-zdradza Dawid Woliński, który ubrał modelkę na czerwony dywan.

Sabina Jakubowicz w Cannes na premierze "Monster"