Seksowna bielizna w stylu Hollywood – nowa odsłona kolekcji Britney Spears

gatta_britney3

Najnowsza kolekcja bielizny sygnowanej nazwiskiem Britney Spears inspirowana jest złotą erą Hollywood. Opisać ją można trzema słowami: seksowna, uwodzicielska, romantyczna. Kolekcja na wiosnę i lato 2015 została utrzymana w typowo letnich kolorach, takich jaki truskawka, morela, cytryna, mięta czy turkus. Wykorzystanie klasycznych fasonów i seksownych koronek czyni z niej wyjątkowo uwodzicielską propozycję na nadchodzący sezon.

gatta_britney

Najnowsza kolekcja bielizny Britney Spears – Romance – to wyjątkowa propozycja dla każdej wielbicielki stylu vintage, nawiązująca do stylistyki złotego wieku Hollywood. W kolekcji, inspirowanej latami 30. ubiegłego wieku, znaleźć można staniki, figi, stringi, pasy do pończoch, a także koronkowe body i kimona.

Kolekcja zachwyca przede wszystkim różnorodnością kolorów – od typowo letnich, sorbetowych odcieni, przez biele, beże i szarości, po seksowną, uwodzicielską czerń.

Najnowsza kolekcja The Intimate Britney Spears jest jeszcze bardziej romantyczna i sensualna. Zachwyca wysmakowanymi detalami w postaci koronek, przeźroczystości, jak również kolorystycznymi kontrastami.

Pierwszą odsłoną swojej autorskiej kolekcji The Intmate Britney Spears gwiazda, ikona muzyki pop, zadebiutowała we wrześniu 2014 roku. Jej wizyta w Polsce połączona była z otwarciem nowego salonu Gatty w warszawskich Złotych Tarasach. Zaprojektowana przez nią niezwykła linia, składa się z kilkudziesięciu modeli. Obok klasycznej i nocnej bielizny można w niej znaleźć także modele w stylu
homewear.

Nowa kolekcja już od marca dostępna będzie w salonach firmowych Gatta w całej Polsce i na stronie internetowej www.gatta.pl. Bielizna The Inimate Britney Spears dostępna jest w szerokim zakresie rozmiarów, do miseczki J. Ceny poszczególnych modeli zaczynają się od 49,90 zł.