Ślub Leo Messiego już za tydzień!

Messi szykuje się do swojego wesela. Ma się ono odbyć w argentyńskiej miejscowości Rosario. Ma się na nim pojawić nawet 600 gości. Nie licząc już tej kwoty jaka zostanie wydana na przygotowanie uroczystości, to ciekawostką jest to, że Messi będzie musiał wynająć prawie cale miasto, by to zorganizować.

Ślub Leo Messiego już za tydzień!
Ślub Leo Messiego już za tydzień!

Jego goście zapewniony będą mieli nocleg, ale i transport na wesele. Przy tym weselu pracuje zorganizowana grupa ludzi, dokładnie tak jak dzieje się w przypadku imprez masowych. Organizatorzy współpracują z miejscowymi urzędnikami, ponieważ niezbędne będzie przeorganizowanie życia społecznego w mieście, by goście weselni mogli bez problemu przemieszczać się między hotelem, gdzie odbędzie się wesele, a kościołem.
Jeśli chodzi o ochronę, to na straży stać będą wyspecjalizowani ochroniarze z Izraela. Jest to bardzo ważne, ponieważ miasto Rosario, w którym odbędzie się impreza, uznawane jest za jedno z najbardziej niebezpiecznych w Argentynie.

Rosatio żyje i oddycha piłką nożną. To kolejny powód, dla którego Lionel czuje się tutaj tak swobodnie – powiedziała w wywiadzie prezydent miasta, Monica Fein. Przez całe życie był związany z Rosario. Myślę, że jest podekscytowany tym, że dzięki weselu jego przyjaciele będą mogli poznać miasto, które tak bardzo kocha.
Firma, która podjęła się zorganizowania wesela Messiego, podpisała specjalną umowę, w której jest zawarty zakaz dzielenia się z kimkolwiek informacjami na temat eventu. Lokalne media mimo wszystko dotarły do informacji związanych z menu, a dokładniej, że na stole pojawią się  pierogi empanada, tradycyjny rosół locro oraz wybór pieczonych mięs charakterystycznych dla regionu

Lokalny dziennik La Capital informuje, że panna młoda pojawi się w sukni zaprojektowanej przez hiszpańską projektantkę Rosę Clarę.