Look Kylie Jenner na chłodną wiosnę!

Kylie Jenner znana jest z swoich odważnych stylizacji. Chociaż najczęściej można ją zobaczyć w krótkich sukienkach z odkrytymi ramionami, celebrytka potrafi pozytywnie zaskoczyć eleganckim lookiem. Wiosenny zestaw proponowany przez jedną z sióstr Jenner wydaje się być idealny na zmienną kwietniową pogodę.

look kendall janner3

To był zdecydowanie dobry rok dla Kendall Jenner. Młodsza siostra Kim Kardashian ledwo skończyła 20 lat, a jej kariera nabrała tempa.

W listopadzie zadebiutowała na pokazie  Victoria’s Secret, a niedawno zaprezentowała kolekcję świąteczną dla popularnej sieciówki Topshop. Gdyby tego było mało, wraz z siostrą z powodzeniem prowadzi własną markę odzieżową “Kendall & Kylie”, a od kliku sezonów występuje na wybiegach podczas światowych Tygodni Mody.

look kendall janner4

Oglądać ją można również na okładkach prestiżowych magazynów i w kampaniach modowych gigantów, np. Givenchy. Wszystko to sprawia, że Kendall Jenner coraz  rzadziej kojarzona jest z telewizyjnym show „Z kamerą u Kardashianów”, a częściej ze sławną it-girl, której styl podziwiają nie tylko rzesze fanów popularnego programu.

look kendall janner2

Redaktorzy mody uważnie przyglądają się kolejnym stylizacjom amerykańskiej modelki, która w przeciwieństwie do siostry Kim, najczęściej stawia na bezpieczne kolory i kroje. Najlepiej ubrana z Kardashianek uwielbia spodnie – rurki, wygodne buty i rockowe ramoneski. Dziś inspirujemy się jej codziennymi stylizacjami, za które zyskała największe uznanie branży modowej.
look kendall janner