Letnia kolekcja strojów kąpielowych – przygotuj się na lato!

Świeżość, odwaga i wyjątkowość -. W tym sezonie marka proponuje projekty inspirowane codziennością, w której żyją kobiety. Hybrydowe stroje kąpielowe, spełniaj zarówno potrzeby kobiecego ciała jak i ducha, pozwalając im czuć się jak najlepiej, niezależnie od tego, czy chodzą w nich po plaży czy spacerują po mieście.

Letnia kolekcja strojów kąpielowych - przygotuj się na lato!
Letnia kolekcja strojów kąpielowych – przygotuj się na lato!

Triumph rozumie, że nie ma dwóch takich samych sylwetek. Jednak poza cechami fizycznymi, zdaje sobie sprawę, że poczucie komfortu i samopoczucia różni się w zależności od danej osoby. Dlatego też koncentruje się na podkreślaniu tego, co indywidualne i celebrowaniu różnic sprawiających, że kobiety są wyjątkowe. Począwszy od ich perspektywy, postawy i sposobu patrzenia na świat. Nowa, letnia kolekcja strojów kąpielowych jest niezwykle wielofunkcyjna i modułowa. Idealnie wpasuje się do stylu życia każdej kobiety.

Pomysł na letni outfit?

Nowe kroje, odważne kolory i intrygujące nadruki nie tylko dodadzą energii w sezonie letnim, ale przede wszystkim zapewnią możliwość tworzenia unikalnych outfitów. Cały sezon obfituje w zrównoważone, inkluzywne i nowoczesne modele. Skoncentrowane są głównie na komforcie i wszechstronności.

,,To dla nas przełomowy sezon, ponieważ rozwinęliśmy naszą ofertę strojów kąpielowych, tworząc modele, które są intrygujące, odważne i pomagające wyrazić swoją osobowość. Zaangażowani w promowanie indywidualności wszystkich kobiet, zaprojektowaliśmy kolekcję, która wykracza poza tradycyjne rozumienie strojów kąpielowych. Nasze rzemiosło zapewnia klientkom najwyższą jakość, wsparcie i dopasowanie, a nowe podejście do projektowania tej linii produktów, sprawia, kobiety mogą nosić je na plaży, ale też w innych okolicznościach – jako nowoczesny element garderoby, który mogą stylizować na swój własny sposób.” – mówi Sian Thomas, Global Head of Design.

Letnia kolekcja Wildehouse

Letnia kolekcja strojów kąpielowych - przygotuj się na lato!

W tym sezonie rozpoczyna się ekscytująca współpraca z Wildehouse. To brytyjska marka lifestylowa, która podobnie jak Triumph poprzez swoje kolorowe, odważne i energetyczne projekty promuje inkluzywność i celebruje podkreślanie indywidualności. Kapsułowa kolekcja obejmuje nowoczesne, wielofunkcyjne stroje plażowe o hybrydowym charakterze. Można je zestawiać z innymi modelami z oferty strojów kąpielowych, jak również z innowacyjną linią bielizny Flex Smart.

Podkreślające kobiecą sylwetkę

Dla marki  projektowanie to radość i niczym nieograniczona kreatywność, co przekłada się na intrygujący i budzący zaciekawienie charakter innowacyjnej serii Flex Summer. Flex Smart Summer to wysoce elastyczna podążająca za kobiecą sylwetką linia, która daje poczucie skrojenia na miarę. Cała kolekcja Flex Smart Summer została wykonana w 100% z ekologicznych tkanin, co sprawia, że jest to świadomy jak również niezwykle komfortowy i stylowy wybór na lato dla wszystkich kobiet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Triumph Lingerie (@triumphlingerie)

 Na plaże i na codzień

stroje kąpielowe

Kontynuując swoją podróż w kierunku zrównoważonego rozwoju, Triumph wprowadza do swojej kolekcji SS23 coraz więcej tkanin nadających się do recyklingu, rozumiejąc, że konsumenci dokonują bardziej świadomych i odpowiedzialnych wyborów podczas zakupów. Podczas gdy stroje kąpielowe Triumph są ucieleśnieniem jakości i stylu, stają się także celebracją indywidualności. Dają możliwość wyrażenia swojej ekspresji, pozostawiają przestrzeń do zabawy stylem i tworzenia unikalnych połączeń – zarówno na plaży, jak i poza nią. Mogą być traktowane wprost – jako strój plażowy lub jako element codziennej stylizacji. Wybór jest kwestią indywidualną.

TRIUMPH x WILDEHOUSE

Letnia kolekcja strojów kąpielowych - przygotuj się na lato!

Śmiałe spojrzenie Wildehouse, linearne nadruki i odważne kombinacje kolorów, ożywiają fasony bikini i kostiumów kąpielowych z linii Flex Smart, umożliwiając noszenie ich czy to na miejskiej wyprawie, popijając letni koktajl, czy też zanurzając się w wodzie. Współpraca Triumph x Wildehouse obejmuje również uniwersalne elementy z serii MyWear Beach. Wildehouse i MyWear mają zbliżone podejście do projektowania, skupione na indywidualności oraz tworzeniu wygodnych i korzystnych dla wszystkich typów sylwetek modeli – idealnych do noszenia jako element codziennego outfitu. Odważny nadruk w postaci mrugnięcia okiem powraca na szortach w kolorach czerwonym i marynarskim, dodając szczyptę charakteru poszczególnym elementom stylizacji.

MIX & MATCH

Kolekcja składa się z intrygujących strojów w szerokiej ofercie kolorystycznej, które można nosić w całkowicie dowolny sposób. Od monochromatycznych fasonów basic po inspirowane zwierzęcymi wzorami, w kolorach Green Combo i White Combo, pozwalają tworzyć nowy look na każdy dzień tygodnia.

Stroje kąpielowe