Spódniczki & spódnice na jesień 2019

Mini, midi, maxi – nieustająco nosiłaś ją przez wiosnę/lato i w sezonie jesienno-zimowym wszystko pozostanie bez zmian. Koniec ciepłych dni, nie musi oznaczać pożegnania ze spódniczkami, a wręcz przeciwnie!

Spódniczki & spódnice na jesień 2019

Kratka vichy to jeden z najbardziej popularnych trendów lat 50. Został on rozpowszechniony, dzięki niekwestionowanej ikonie stylu Brigitte Bardot. Wzór ten najlepiej prezentuje się z basicową bluzką albo koszulą w stonowanych kolorach. Strzałem w dziesiątkę będą długie, skórzane kozaki.

Spódniczki & spódnice na jesień 2019

Zebra, panterka, cętki.. zainteresowanie zwierzęcymi printami nie maleje. Coraz częściej możemy je zobaczyć na wybiegach u największych projektantów. Decydując się na spódnicę w panterkę ostrożnie planuj resztę swojej stylizacji, ponieważ łatwo przesadzić z nadmiernym łączeniem barw i printów.

Spódniczki & spódnice na jesień 2019

Denimowa spódniczka to must-have w każdej szafie. Dzięki temu, że denim zaliczany jest do materiałów ponadczasowych, to potrafi on uratować niejedną stylizację. Jak nosić taką mini? Idealnym rozwiązaniem będzie założenie do niej grunge’owej kurtki i kowbojek, najlepiej w oryginalny, zwierzęcy print.

Spódniczki & spódnice na jesień 2019

Wybranie kwiecistej midi spódnicy pozwoli powrócić Ci do letnich, beztroskich dni. Boho styl to trend widoczny co sezon. Perfekcyjny look osiągniesz, dzięki dobraniu do niej bluzy i tenisówek. Pozwoli to przełamać romantyczny klimat, zawdzięczany kwiatom. Z dodatków postaw na wygodny, skórzany plecak i problem rozwiązany.