Astrologia modowa. Jaki styl pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Z gwiazd możesz wyczytać naprawdę wiele. Astrologia podpowiada, kto do Ciebie pasuje, jaki zawód powinnaś wykonywać... Okazuje się, że znak zodiaku stanowi także wskazówkę modową!

Styl ubierania
Astrologia modowa. Jaki styl pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Styl ubierania nie zawsze podyktowany jest panującą obecnie modą. Nie wszystkim będzie do twarzy w tym samym. Na dodatek każdy ma inny gust i odmienną estetykę, którą stara się wyrażać w swoich stylizacjach. Co jednak ciekawe, jeśli chodzi o modę, można znaleźć pewne punkty wspólne pomiędzy przedstawicielami tych samych znaków zodiaku. Sprawdź więc, jaki styl ubierania pasuje Ci najbardziej według astrologii.

Styl ubierania znaków ognistych – odważne i nietuzinkowe stylizacje

Styl ubierania
Astrologia modowa. Jaki styl pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Baran, Lew i Strzelec nie boją się zaskakiwać swoim wyglądem. Stawiają na wyraziste kolory (najbardziej pasują do nich czerwony i złoty) i nieoczywiste połączenia.
Barany lubią, kiedy mówi się o ich stylu, nawet jeśli nie są to pochlebne komentarze. Nie przejmują się docinkami i dalej szokują stylizacjami.
Lwy z kolei nie baczą na ceny butów i odzieży – lubią ubrania z najwyższej półki, które przyciągają spojrzenia wszystkich. Śmiałe kroje i ekstrawaganckie dodatki stanowią znak rozpoznawczy przedstawicieli tych znaków zodiaku.
Strzelce także uwielbiają eksperymentować z modą. Ich styl ubierania uchodzi za prekursorski. Co jednak ważne, na co dzień przedstawiciele tego znaku zodiaku stawiają na bardziej casualowe stylizacje niż Barany i Lwy. Dopiero gdy pojawia się stosowna okazja, wciągają na siebie prawdziwe perełki.

Znaki ziemi – wygodnie, ale z klasą

Styl ubierania
Astrologia modowa. Jaki styl pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Dla Byków, Panien i Koziorożców styl ubierania musi być praktyczny. W ich szafach nigdy nie pojawia się żaden nietrafiony zakup. Każdy z nich jest przemyślany pod kątem dopasowania do innych elementów garderoby.
Byki jak nikt inny zwracają uwagę na jakość. Najlepiej wyglądają w kolorach natury – zielonym i brązowym. Do każdej stylizacji, nawet tej casualowej, dobierają eleganckie dodatki – drogie zegarki lub złotą biżuterię. Gardzą tandetą. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są raczej zachowawczy – wolą założyć coś uniwersalnego i może lekko nudnego niż przesadzić z ekstrawagancją.
Panny stawiają na klasykę. W ich szafach rządzi minimalizm, ale znajdzie się też kilka kompletów zmysłowej bielizny i parę rozpalających zmysły sukienek. Specjalne okazje sprawiają, że przedstawicielki tego znaku lubią wyglądać sexy.
Styl ubierania Koziorożców można określić dwoma epitetami: szyk i elegancja. Pasują do nich nierzucające się w oczy barwy, których monotonię przełamują kolorowe dodatki. Dopasowane marynarki i buty na wysokim obcasie – po tym rozpoznasz Koziorożca.

Znaki powietrza zawsze na topie

Styl ubierania
Astrologia modowa. Jaki styl pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Bliźnięta, Wagi i Wodniki wiedzą, co się nosi. Są na bieżąco z panującymi trendami. Bardzo zwracają uwagę na to, jak ich wygląd i styl ubierania odbierają inni. Niestety ciągła pogoń za uznaniem może ich ograniczać.
Bliźnięta cenią wygodę, choć to nie oznacza, że nie zwracają uwagi na ciuchy, jakie noszą. Jest to „wygoda stylizowana”. Lubią wyraziste kolory, najlepiej neonowe. Często przesadzają też z biżuterią, która niemal zawsze zdobi ich dłonie, uszy czy szyję.
Wagi potrafią wyłuskać z obecnie panującej mody to, co najlepsze. Chętnie podkreślają swoją figurę i nie boją się być sexy. Najlepiej wyglądają w roślinnych i zwierzęcych printach.
Wodniki zawsze wyglądają dobrze, ale i… nieco przewidywalnie. Łączą style i szaleją z krojami, ale zawsze brakuje tego „czegoś”. By przedstawiciele tego znaku zodiaku poczuli się naprawdę wyjątkowo, powinni częściej eksperymentować z dodatkami i kolorami.

Wyjątkowy styl ubierania znaków wodnych

Astrologia modowa. Jaki styl pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Raki, Skorpiony i Ryby cechuje duży indywidualizm, gdy chodzi o modę. Ubierają się głównie dla siebie i własnej satysfakcji. Raczej nie wiedzą, co obecnie uchodzi za modne. Nie oznacza to natomiast, że ich stylizacje są nietrafione. Wręcz przeciwnie. Te znaki często wyznaczają nowe trendy.
Raki najlepiej prezentują się w ubraniach zdobytych w secondhandach, które nierzadko samodzielnie przerabiają. Lubią nosić rzeczy, których nikt inny nie ma. Gustują w dziewczęcych krojach i wzorach, sukienkach z falbanami i kwiatowych printach. Ich kolory to róż i fiolet.
Skorpiony swoim wyglądem lubią kusić. Nie boją się seksownych stylizacji, w których więcej odkrywają niż zakrywają. Najbardziej pasują im odcienie czerwieni oraz czerń.
Rybom z kolei do twarzy w niebieskim i w tej właśnie barwie widywane są najczęściej. Osoby spod tego znaku bardzo starają się dobierać pasujące do siebie elementy garderoby, dlatego też często tworzą jednokolorowe total looki, w których wyglądają nieziemsko.

 

EP