Kolekcja Sorel w jesienno-zimowej odsłonie. Odważnie, kolorowo i wygodnie

Czerpiąc inspirację z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu wszechstronnego obuwia zimowego, legendarna, kanadyjska marka SOREL oferuje dziś całoroczną gamę obuwia, dostosowaną do każdych warunków atmosferycznych.

W kolekcji jesień – zima 2020 SOREL przedstawia klasyczne modele w nowych odsłonach. To kolekcja zaskakująca mnogością wzorów, kombinacji kolorystycznych, zastosowanych materiałów, wysokości i figlarnych wykończeń. A wszystko to przy zachowaniu najwyższej funkcjonalności i dbałości o detale – by sprawdzić się zarówno na zatłoczonych ulicach, jak i w czasie wędrówek poza miastem.

Najważniejsze damskie kolekcje i style

Kolekcja SOREL FW20 jest stworzona dla kobiet odważnych, dynamicznych i śmiało dążących do celu. Inspiracja projektowa dla kolekcji FW20 to dwa hasła: Done-Up i Un-Done. Modele nawiązujące do hasła Done-Up są przeznaczone dla osób, które chcą poczuć się bardziej elegancko i awangardowo, dlatego te style są odważniejsze i bardziej wyraziste. Un-Done to luz i relaks przekładające się na bardziej swobodną i sportową estetykę.

W sezonie FW20 SOREL wraca z odświeżoną kolekcją Kinetic Family, która jest zaproszeniem do świata sneakersów. Wodoszczelna cholewka gwarantuje komfort spacerów w każdą pogodę. Wyraźnie zarysowany bieżnik, ciekawa kolorystyka i przesadzone proporcje pozwolą wyróżnić się na tle innych kobiet. Inspiracje do pieszych wędrówek można także znaleźć w popularnych modelach Kinetic Conquest oraz Kinetic Sport.

Kinetic Lite Strap Kinetic Lite Lace Kinetic Conquest Kinetic Sport

Modele z odświeżonej kolekcji Joan of Arctic sprawiają wrażenie zaprojektowanych na pokazy mody. Błyszcząca, lakierowana skóra sprawia, że są niezwykle eleganckie. Solidna podeszwa i wodoodporna cholewka sprawia, że buty będą też zawsze suche i wygodne.

Oto model, który zagwarantuje ciepło nawet jeśli w Polsce doświadczymy kanadyjskiej zimy – Joan of Arctic NEXT, w wersji casualowej i chic. Wykonany z wodoodpornych materiałów, skóry i zamszu z wygodną podszewką, gwarantuje styl i ochronę podczas mroźnych dni.

SOREL wyrusza na piesze wycieczki, jednocześnie zachowując swój wyrazisty akcent. Linia LENNOX oferuje idealne połączenie stylu z nowoczesnym komfortem. Buty, wykonane ze skóry, posiadają wodoodporną cholewkę i szeroki, wygodny obcas. Detale takie jak nity, przelotki sznurówek w kształcie litery D i wyraźny bieżnik tworzą „surowy” wizerunek.