Sportowy blender – gadżet dla aktywnych

Sport to zdrowie, ale sama aktywność nie wystarczy, aby utrzymać ciało w dobrej kondycji. Za pomocą Sport Blendera Electrolux można w kilka sekund przygotować odżywczy koktajl i zabrać go ze sobą – do pracy, do szkoły, na spacer, na siłownię i… nie tylko! W poręcznych bidonach (w zestawie znajdują się bowiem aż dwa!) można przygotować rozgrzewające napoje na długie jesienne wieczory lub witalne koktajle na dobry początek dnia.

Sportowy blender - gadżet dla aktywnych
Sportowy blender – gadżet dla aktywnych

W dzisiejszym zabieganym świecie ogromnie ważna jest każda sekunda. Przygotowywanie zdrowych napojów lub rozgrzewających smoothie, dotąd zajmowało więcej czasu. Sport Blender Electrolux ułatwi przyrządzanie koktajlu.  Wystarczy zmienić nasadkę z ostrzami na nasadkę z wygodną do picia zatyczką. Dzięki idealnym wymiarom, butelka-bidon zmieści się w większości toreb lub plecaków.

Sportowy blender - gadżet dla aktywnych1
Sportowy blender – gadżet dla aktywnych

Co ważne, butelka nie pochłania żadnych zapachów ani smaków, co pozwala cieszyć się pełnią przyjemności z ulubionego koktajlu, shake’a, smoothie, a nawet zupy-krem. Warto pamiętać, że w zestawie znajdują się aż dwa bidony, istnieje także możliwość dokupienia kolejnych – oznacza to, że cała rodzina może cieszyć się pysznymi, odżywczymi napojami, zabierając je ze sobą!

Liczy się funkcjonalność

Sport Blender Electrolux został zaprojektowany z myślą o osobach, które są w ciągłym ruchu. Bidon, wykonany z tworzywa sztucznego TRITAN, jest odporny na rozbicie. Dodatkowo, dzięki wykluczeniu ze składu BPA jest on odporny na temperatury w zakresie od -40 do aż +80°C, co oznacza, że można przygotowywać w nim zarówno mrożone koktajle, jak i ciepłe zupy. Aby stworzyć pyszny napój, wystarczy włożyć składniki do butelki. Po zakończeniu blendowania, jedyną czynnością jaką należy wykonać jest odpięcie bidonu z podstawy, odwrócenie go i zakręcenie specjalną nasadką, która ułatwia picie.

Blender Sportowy ESB2500

  • Ostrza ze stali szlachetnej
  • 2 bidony w zestawie, odporne na rozbicie
  • Możliwość dokupienia dodatkowych bidonów
  • Pojemność bidonu: 0,6l
  • Moc: 300 W
  • Odporność na temperaturę: -40°C do +80°C
  • Wymiary: wysokość – 397 mm, szerokość – 132 mm, głębokość – 132 mm
  • Waga produktu bez opakowania: 1,44 kg

Cena: ok. 179 złotych