Studniówka – wielki przegląd sukienek

Styczeń to czas karnawału, a wraz z nim równie gorący temat -  bale studniówkowe. Dobór wymarzonej kreacji i dodatków to nieodłączny, niekiedy stresujący element wielkich przygotowań. Przychodzimy zatem z pomocą!

sukienki
Foto Instagram: @glower.pl

Styczeń jest niezwykle ważnym miesiącem dla każdego maturzysty. To właśnie od tego czasu mamy przysłowiowe „sto dni” do matury i ostatni dzwonek na naukę do egzaminu dojrzałości. To też wyczekiwana przez każdego studniówka. Co za tym stoi? Często stres związany z doborem outfit na tę szczególną okazję.

Studniówka – co ubrać, by wyglądać wyjątkowo?

Stylizacja na to wydarzenie powinna być elegancka oraz dobrana ze smakiem. Pamiętajmy, że jest to wydarzenie szkolne. Jak więc wyważyć strój, by wyglądać szałowo, a tym samym schludnie? Postawmy na klasyki! Wspaniale sprawdzi się ponadczasowa i elegancka sukienka satynowa. Znajdziemy ją w sieciówkach, ale też w sklepach z odzieżą wieczorową. Jest to zdecydowanie opcja budżetowa, jednak dobierając do niej równie klasyczną biżuterię stworzymy naprawdę elegancki, minimalistyczny look. 

Studniówka - wielki przegląd sukienek
Satynowa sukienka www.reserved.pl

Jednak, gdy chcemy się lekko wyróżnić, dobrym pomysłem będzie w tym celu użyć koloru. Sukienki satynowe znajdziemy w całej palecie barw, począwszy od szarości, przez błękity i granaty, czy złota.

Studniówka - wielki przegląd sukienek
Nicole Red Foto: www.glower.pl

Czerwone szaleństwo

Studniówka jest jedna, więc jeśli chcesz się wyróżnić, strzałem w dziesiątkę będzie sukienka w kolorze czerwonym. Sklepy z sukienkami wieczorowymi oferują nam je w przeróżnych fasonach. Pamiętaj, że najważniejsze jest, abyś to ty się w niej czuła najlepiej. Tu spójrzmy na fason, który będzie pasował do twojej figury najlepiej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lou.pl © (@louwomensfashion)

 Czarna klasyka

sukienka
Perry Black Foto: www.glower.com

Studniówka – jej nieodłącznym elementem w polskiej tradycji jest taniec, wszystkim doskonale znany polonez. Pamiętaj więc, by twoja kreacja nie krępowała ruchów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez GLOWER (@glower.pl)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez GLOWER (@glower.pl)