Czy styl Amal Clooney pasuje do ciebie?

Świat mody usłyszał o niej dzięki związkowi z najseksowniejszym aktorem Hollywood. Od początku doceniano jej wyczucie dobrego smaku, elegancję oraz oryginalność.

styl amal 2
Czy styl Amal Clooney pasuje do ciebie?

Gdy we wrześniu 2014 roku została żoną George’a Clooneya nie było już osoby, która nie zachwycałaby się jej sposobem ubierania się. Piękna, inteligentna i niezależna. Taka jest Amal – prawniczka, aktywistka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Zainspiruj się jej stylem i stwórz wyjątkowy look godny gwiazdy!

Styl Amal Clooney to połączenie elegancji i kobiecości. Prawniczkę najczęściej możemy zobaczyć w szykownych kostiumach i kombinezonach. Nie stroni też od sukienek, spódnic i gustownych spodni.

Uwielbia zwiewne tkaniny, wysokie szpilki oraz torebki do ręki. Nie boi się kolorów, oryginalnych printów i miksowania trendów. Robi to jednak z ogromnym wyczuciem starannie dopasowując strój do okazji. Gdy pracuje musi być profesjonalna. Zazwyczaj zakłada ołówkową spódnicę i top. Nigdy nie pozwala sobie na niedbałość. To jest jej kluczem do sukcesu. Jej stylizacje regularnie pojawiają się w amerykańskim wydaniu magazynu Vogue. Żonie wiernie kibicuje także mąż. George Clooney podkreśla w wywiadach, że imponuje mu to, że Amal zawsze wygląda kobieco i z klasą.


Ubierz się w stylu gwiazdy!

Źródło: PasujeMi.pl