Stylowe okrycia głowy na lato

Kapelusz jest bardzo wdzięcznym dodatkiem. Nie bez powodu królował na letnich pokazach mody. Doskonale chroni nasze głowy przed słońcem, a co za tym idzie udarem słonecznym.

Stylowe okrycia głowy na lato. Foto: Pixabay

W zależności od reszty stroju kapelusz może nabrać zupełnie różnego charakteru i wygląda bardzo stylowo. Więc z czym go łączyć aby uzyskać wymarzony letni look?
Jeżeli chcemy stworzyć codzienną, ale niebanalną stylizację warto postawić na modne w tym sezonie kapelusze zawiązywane pod szyją na wielką kokardę. Wyglądają spektakularnie i dodają dużo dziewczęcego uroku. Warto połączyć je z klasyczną koszulą i spodniami typu szwedy, a na szyję założyć naszyjnik z zabawnym motywem, na przykład oka.

Kolejnym kapeluszowym trendem są zabawne, lekkie napisy umieszczone na rondzie. Świetnie będą się uzupełniały ze sportowymi spodenkami, butami na platformie i koszulą bez rękawów, najlepiej w supermodny motyw dżungli.
Okrycia głowy są idealnym dodatkiem na bardziej oficjalne wyjścia typu ślub lub bankiet. Ich forma podczas takich okazji powinna być bardziej sztywna a jakość wykonania wysoka. Tutaj mogą się pojawić ciekawe zdobienia takie jak kolorowe kwiaty, kokardy, pióra lub stylowa woalka. Taki kapelusz stworzy duet idealny z dopasowaną bluzką i mocno rozkloszowaną spódnicą midi. Bardzo kobieco!

Stylizacja nr 1:

Foto: materiały prasowe

Koszula-Dziekański/dziekanski.pl, buty-Menbur/menbur.pl, torebka-Boca/boca.pl, spodnie, kapelusz, dodatki-TK Maxx

Stylizacja nr 2:

Foto: materiały prasowe

Koszula-Dziekański/dziekański.pl, buty-Menbur/menbur.pl, kapelusz, torebka, dodatki-TK Maxx

Stylizacja nr 3:

Foto: materiały prasowe

Spódnica-More Moi/moremoi.pl, koszula-Midori Feminine Fashion/midori.pl, sukienka-Trynite/trynite.pl, torebka-Boca/boca.pl, buty-Caprice/caprice.pl, kapelusz-TK Maxx

Stylizacja nr 4:

Foto: materiały prasowe

Sukienka-Trynite/trynite.pl, żakiet-Dziekański/dziekański.pl, sukienka-Midori Feminine Fashion, buty-Caprice/caprice.pl, kapelusz-TK Maxx

Stylizacja nr 5:

Foto: materiały prasowe

Sukienka-Trynite/trynite.pl, bluzka, spódnica-More Moi/moremoi.pl, buty Caprice/caprice.pl, kapelusz-TK Maxx