W stylu Natalie Portman

Natalie Portman to jedna z tych gwiazd, które zachwycają wszystkich. Pełna naturalnego wdzięku i uroku czaruje reżyserów i miłośników kina.

w stylu portman
W stylu Natalie Portman

Do mody podchodzi z dystansem i nie traktuje swojego wizerunku jako najmocniejszej strony. Może się natomiast pochwalić bardzo wysokim ilorazem inteligencji , który wykorzystuje co coraz to ambitniejszych projektów.

w stylu portman2
W stylu Natalie Portman

Warto nadmienić, że udało jej się uzyskać dyplom z psychologii i anglistyki na Harvardzie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Biegle włada kilkoma językami: francuskim, hiszpańskim, japońskim i hebrajskim. Zagrała w wielu bardzo dobrych produkcjach filmowych, a jej fantastyczna kreacja w Czarnym Łabędziu została nagrodzona Oskarem.

w stylu portman3
W stylu Natalie Portman

Jej magii uległ również dom mody Dior, który uczynił z niej twarz swoich linii kosmetycznych i perfum. Na czerwonym dywanie często stawia na prostotę i klasyczne rozwiązania. Zamiast ciężkich makijaży czy fryzur woli swobodne upięcia i lekki makeup. Na co dzień stawia na wygodę i nonszalancki luz.

w stylu portman4
W stylu Natalie Portman