Sylwester i karnawał – w kapeluszu!

Do sylwestrowego balu inicjującego karnawał jeszcze tylko kilka dni. To najwyższy czas na wybór modnej kreacji i efektownych dodatków. …Może warto włożyć kapelusz? Dzięki niemu na pewno się wyróżnisz.

w kapeluszu na sylwestra4

Sylwestrowa noc i karnawałowe bale to wyjątkowe okazje nie tylko do szampańskiej zabawy, ale też do zaprezentowania wyczucia stylu, znajomości trendów fashion i pokazania charakteru. Pomóc w tym mogą nie tylko sukienki, ale też torebki, nakrycia głowy i fryzury, buty, biżuteria oraz inne detale.
Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że w tym sezonie na bale panie wybierają sukienki „małe czarne”, często z prześwitujących lub koronkowych tkanin, albo zdobione cekinami. W modzie jest również złoto i wysoki połysk
metalu. Wśród pań nie brak też zwolenniczek mody retro, a w takiej kreacji charakterystyczny kapelusz jest nieodzowny.

w kapeluszu na sylwestra

Przed wyjściem na karnawałowy bal warto zastanowić się, co włożyć na głowę. Kapelusz to czasem „strzał w dziesiątkę”. Inspiracją i świetnym wyborem mogą być nakrycia głowy z aktualnej kolekcji Pierre Cardin, produkowane przez Skoczowską Fabrykę Kapeluszy Polkap. Linia obejmuje m.in. 19 kapeluszy męskich i 9 kapeluszy damskich. Wspólnym mianownikiem tej prestiżowej serii jest perfekcyjne wykonanie każdego modelu. Polkap produkuje kapelusze z najwyższej jakości surowca: wełny australijskiej o wykończeniu gładkim i puchu króliczego o wykończeniu powierzchni welurowym, zamszowym. Zdobienia kapeluszy wykonuje włoskimi taśmami, piórami, paskami i satynami. Wszystkie elementy były dobierane specjalnie do tej kolekcji, z myślą o wkomponowaniu się w styl Pierre Cardin.

w kapeluszu na sylwestra3