Symptomy zdrady, czy rozpoznajesz je u swojego partnera?

Symptomy zdrady
Czy wiesz jak rozpoznać zdradę? Wbrew pozorom to bardzo proste. Niewierny partner, choć nieświadomie, daje wyraźne oznaki skoku w bok.
Gdy to nie wystarczy, z pomocą przychodzi nowoczesna technika.
Zaczyna się niepozornie – praca po godzinach, nagłe telefony i niejasne wymówki.

 

Według statystyk zdrady dopuszcza się 50% mężczyzn. Niektórzy z nich potrafią się dobrze kamuflować lub tak im się tylko wydaje.

Symptom 1. Pachnący i zadbany
Męską klasyką stały się dwudniowe skarpetki, nieświeże podkoszulki i trzydniowy zarost. Zmiana nawyków to dla partnerki flejtucha powód do świętowania. Ale też ostrożności. Czy twój partner zaczął nagle kupować modne ciuchy, drogie perfumy i dobrą bieliznę? Spokojnie to jeszcze nie powód do paniki. Sytuacja robi się poważna, gdy woli się stroić na samotne wyjścia, niż by tobie zaimponować. Być może chce lepiej prezentować się w pracy. Lepiej jednak zwiększyć czujność.

Symptom 2. Pracoholik
Ostatnimi czasy twój partner musi zostawać po godzinach, ma na głowie „ważne sprawy”, które nie wiadomo, dlaczego są tak szalenie istotne? Być może stara się o awans. A może jednak próbuje Cię oszukać? Gdy rozmowa w cztery oczy nie daje żadnych rezultatów, możesz zdecydować się na poważniejsze kroki. Na przykład kup mu nowy długopis lub pendrive. Ale nie taki zwykły. Obecnym hitem wykrywania zdrad są kamuflowane dyktafony i kamery. Wyglądem przypominają przedmioty codziennego użytku, jednak kryją w sobie aparaturę nagrywającą każde słowo lub zachowanie partnera. Dostęp do nagrań będziesz miała tylko ty, a nowoczesne modele umożliwiają nawet zdalny podsłuch przez Internet!

Symptom 3. Tajniak

Facet znika gdzieś z telefonem, prowadzi długie rozmowy i peszy się, gdy pytasz, kto dzwonił? To już jasny znak, że ma coś do ukrycia. Klasycznym sposobem radzenia sobie w tej sytuacji, jest sprawdzanie komórki podczas nieobecności partnera. To jednak ryzykowne i mało skuteczne. Gdy wątpliwości nie mogą dać Ci spokoju, zdecyduj się na wsparcie techniczne.
– Na rynku są dostępne specjalne programy do podsłuchiwania rozmów i podglądu sms-ów. Nazywają się SpyPhone i są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie i po krótkiej konfiguracji wiadomości z telefonu mogą by
przesyłane na twój adres e-mail. Tak samo nagrania rozmów. Program jest niewykrywalny i nie ma możliwości, by facet czegokolwiek się domyślił – mówi Krzysztof Rydlak, ekspert sieci Spy Shop.

Symptom 4. Niemowa

Mężczyźni są z natury małomówni, ale jak rozumieć jego nagłą niechęć do rozmów na temat wydarzeń w pracy i poza domem? Gdyby miał problem, chciałby się nim podzielić. Milczenie oznacza chęć ukrycia niewygodnej prawdy. Możesz zdecydować się na śledzenie partnera, ale czy to skuteczne? – Specjaliści od wykrywania zdrad używają samochodowych lokalizatorów GPS – dodaje ekspert. Korzystają z technologii satelitarnej, więc dowiesz się, gdzie facet przebywa i co robi, ponieważ dzięki specjalnej aplikacji informacje nakładane są na mapy Google. Ostrzeżenia o położeniu partnera przychodzą również jako sms-y. Sprawdzają się również tzw. SpyLoggery. To programy, które kontrolują aktywność na komputerze i wysyłają na adres e-mail wszystkie treści oraz wiadomości, które przegląda, czyta lub pisze partner.

Symptom 5. Nietykalny
Przypominasz sobie mężczyznę, który unika seksu? No właśnie. Jednak w przypadku romansu bliskość z partnerką nie stoi już na pierwszym miejscu. Wystarczającą dawkę emocji zapewniają liczne skoki w bok. Tutaj mężczyźni są prawdziwymi mistrzami kamuflażu. Życie to nie film, zapomnij więc o szmince na kołnierzyku lub zapachu damskich perfum. Są inne sposoby wykrycia kontaktu z inną kobietą. Gdy mężczyzna wróci z „delegacji”, sprawdź dokładnie jego bieliznę. Pobierz fragment tkaniny i sprawdź specjalnym testem. Zestawy SemenSPY ze specjalną lampą UV są dostępne w sklepach detektywistycznych i internecie. To bez wątpienia najskuteczniejszy sposób przyłapania faceta. No chyba, że złapiesz go na gorącym uczynku.