Sztuka Agaty Christie dla podopiecznych fundacji

Z okazji Dnia Matki Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w dniu 30 maja zaprasza Mamy podopiecznych Fundacji na spektakl teatralny pt. „Pajęcza sieć” do Teatru Syrena w Warszawie.

Parwowirus B19 - groźny dla kobiet w ciąży. Fotolia
Sztuka Agaty Christie dla podopiecznych fundacji. Fotolia

Sztuka Agaty Christie – mistrzyni angielskiego kryminału,  w reżyserii Wojciecha Malajkata i z udziałem znanych i cenionych aktorów m.in. Magdaleny Wójcik, Krystyny Tkacz, Piotra Polka, Piotra Szwedesa, z pewnością dostarczy paniom dużej dawki wspaniałej rozrywki. Każda z mam otrzyma podarunek, będzie również losowanie bardzo atrakcyjnych upominków, m.in. weekend w hotelu SPA na Mazurach.

Podczas uroczystości cztery spośród Mam podopiecznych zostaną szczególnie uhonorowane. Docenione zostanie nie tylko serce i troska okazywane własnym dzieciom, ale i zaangażowanie na rzecz innych dzieci i ich rodziców zrzeszonych w Fundacji.

„Mamy naszych podopiecznych najczęściej wszystko podporządkowują chorobie lub niepełnosprawności swojego dziecka. W tym Dniu chcemy im uświadomić, że ich dobre samopoczucie jest również bardzo ważne. Należą im się chwile oderwania od codziennych obowiązków i trosk” mówi Stanisław Kowalski, prezes Zarządu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zrzeszającej już ponad 29 tysięcy podopiecznych,  a co za tym idzie ich rodziców.

Gościem honorowym będzie Beata Tyszkiewicz – prezydent Wspólnoty „Zdążyć z Pomocą”.

Teatr Syrena, ul. Litewska 3 w Warszawie. Rozpoczęcie uroczystości – godz. 18.00, początek spektaklu o godz. 18.30.