5 stylizacji w najmodniejszych kolorach lata

Co sezon, tuż przed rozpoczęciem lata, zastanawiamy się, co kupić, jakie kolory będą najbardziej w trendach i na co ostatecznie zdecydować się w gąszczu ubrań dostępnych w sklepach. Podpowiadamy jakie kolory będą najbardziej na topie!

Foto/instagram.fit_babeczka_gdynia

Pierwsza selekcja, jeśli chodzi o letnie zakupy, dotyczy marek. Wolisz postawić na produkt dobrej jakości, rodzimych firm czy droższy luksusowy – na to pytanie musisz odpowiedzieć w pierwszej kolejności. Jeśli twój budżet na to pozwala, możesz do pięknie skrojonej sukienki made in Poland dobrać luksusową torebkę ze znaną metką. Jeśli natomiast cenisz jakość i styl, ale nie planujesz większych wydatków, wśród polskich producentów dodatków znajdziesz równie piękne modele.

Kiedy już największy dylemat budżetowy jest za Tobą, możesz przemyśleć, które z kolorów na ten sezon pasują do Twojej urody.

Niezmiennie supermodne będą pastele, zwłaszcza pudowy róż, lawenda i beż. Stylizacje w tych barwach możesz podbić bardziej nasyconymi barwami, aby nadać im wyrazu. Do beżu pięknie będzie pasowała intensywna czerwień – zarówno na ustach, jak i w garderobie. Możesz dodać również odrobinę brązu w postaci torebki czy butów. Taki zestaw kolorystyczny jest odpowiedni dla wszystkich typów urody.

Hitem będzie styl marynarski i boho w odcieniach bieli i błękitu. Możesz postawić na jasnoniebieskie sukienki i bluzki i łączyć je z bielą, ale również mocniejszym granatem. To właśnie granat zastąpi czerń i idealnie nada się na wieczorne wyjścia.

Stylizacja 1

Sukienka krótsza – BOCA, buty – Menbur, sukienka dłuższa – Rokh, torebka – Fendi, okulary – TK Maxx.

5 stylizacji w najmodniejszych kolorach lata

Stylizacja 2

Sukienka rozkloszowana, gładka – More’Moi, buty – Menbur, sukienka na ramiączkach i okulary – TK Maxx, torebka – Hunting.

5 stylizacji w najmodniejszych kolorach lata

Stylizacja 3

Spodnie – Midori Feminine Fashion, buty – Menbur, sukienka – Diane Von Fursenberg, torebka – TK Maxx.

5 stylizacji w najmodniejszych kolorach lata

Stylizacja 4

Płaszcz – Dziekański, spódnica – More’Moi, buty – Menbur, koszula, torebka, okulary, bransoletka – TK Maxx.

5 stylizacji w najmodniejszych kolorach lata

Stylizacja 5

Płaszcz – Dziekański, torebka – BOCA, spodnie – Midori Feminine Fashion, buty – Caprice, bluzka – TK Maxx.

5 stylizacji w najmodniejszych kolorach lata