T-shirty z nadrukami. Trendy 2017!

Biały t-shirt to nieodłączny i najbardziej uniwersalny element garderoby, ale w tym sezonie zamieniamy go na modny t-shirt z nadrukiem, który stanie się nie tylko centralnym elementem stylizacji, ale również podkreśli Twój indywidualizm. Odważne hasła, błyskotliwe riposty lub żartobliwe słowa. W tym sezonie dzięki koszulkom z napisami wyrazisz swoje myśli, poglądy lub uczucia.

Pierwsze koszulki z nadrukami powstały już w latach 60. Pomysł umieszczania grafik i rysunków powstał dzięki właścicielom sklepu Mr Freedom, którzy jako pierwsi na t-shirtach umieścili podobizny Kaczora Donalda i Myszki Miki. Dzisiaj koszulki z napisami powracają i są najgorętszym trendem sezonu. W Twojej szafie nie może więc zabraknąć t-shirtu z feministycznym sloganem lub zabawnym napisem, który przyciągnie uwagę. Modne będą również koszulki z nadrukami nawiązującymi do lat 70. i te z motywacyjnymi napisami, które sprawią, że nie zabraknie Ci energii do działania.

Jak nosić t-shirty z nadrukami? Wystarczy połączyć je z krótkimi jeansowymi szortami lub
z wygodnymi dresami, by stworzyć idealną stylizację na co dzień.

Zobacz nasze propozycje i połącz styl, wygodę oraz swój indywidualny charakter!

Stylizacja 1

T-shirty z nadrukami. Trendy 2017!

 

Stylizacja 2

T-shirty z nadrukami. Trendy 2017!

Stylizacja 3

T-shirty z nadrukami. Trendy 2017!

Stylizacja 4

T-shirty z nadrukami. Trendy 2017!

Wpis znaleziono dzięki:

- Trendy 2017

- Nadruki

- T-shirty

  • Ola Camp

    drukowanie koszulek to jest pomysł, drukujemy czasem gadżety w http://www.bayoner.pl i faktycznie koszulki i siatki też są w ofercie- a to się nosi.