Tommy Hilfiger prezentuje niecodzienną kolekcję

Tommy Hilfiger ma przyjemność zapowiedzieć premierę kapsułowej kolekcji TOMMY X MIFFY. Specjalna gama produktów, zdobionych postacią kreskówkowej postaci, jest formą celebrowania Lunarnego Nowego Roku 2023 – Roku Królika.

Tommy Hilfiger prezentuje niecodzienną kolekcję

Minimalistyczny motyw słynnego króliczka Miffy, Tommy Hilfiger umieścił na klasykach amerykańskiego stylu. To połączenie, które tworzy nowoczesną garderobę.

„Nasza współpraca jest ucztą dla kreatywności i oddaje niepokornego, wesołego ducha marki.Króliczek Miffy odzwierciedla wiele naszych wartości: pragnienie poszukiwania przygód, otwartość na nowe doświadczenia i nieustannie pozytywne nastawienie. Kolekcja TOMMY X MIFFY to idealne połączenie zabawy i stylu preppy.”-  mówi
Tommy Hilfiger.

Garderoba kapsułowa z Tommy Hilfiger

Miffy

Kapsułowa kolekcja składa się z 50 elementów męskiej, damskiej i dziecięcej odzieży sportowej oraz akcesoriów. Klasyki stylu preppy zostały odtworzone z charakterystycznym motywem króliczka Miffy. Ponadczasowe ubrania, takie jak kurtka w stylu college, spodnie chino, koszulka rugby, uniwersyteckie swetry i czapki bejsbolówki, utrzymano w firmowych kolorach TOMMY HILFIGER: bieli, czerwieni i niebieskim. W chińskim zodiaku królik reprezentuje optymizm, dowcip i szczęście – kolekcja TOMMY X MIFFY przyjmuje to nastawienie i zachęca do radosnego wyrażania siebie w Lunarnym Nowym Roku.

Tommy Hilfiger prezentuje niecodzienną kolekcję

Historia królika MIFFY

Tommy Hilfiger prezentuje niecodzienną kolekcję

Stworzona w 1955 r. przez niderlandzkiego pisarza i ilustratora Dicka Bruna, postać Miffy przez kolejne dekady cieszy się sympatią. Książki o legendarnym króliczku sprzedały się w ponad 85 milionach egzemplarzy na całym świecie. Dziś Miffy jest prawdziwą ikoną popkultury, wciąż uwielbianą przez dzieci i dorosłych.